Секрети професійного макіяжу

Як часто вам доводилося бачити на екранах телевізорів, обкладинках журналів зірок світової величини непоказної зовнішності? Значно рідше можна зустріти в Інтернеті та ЗМІ фото тих же красунь у повсякденному житті, без грамотного мейк-апу та укладання.
Безсумнівно, величезну роль відіграє і освітлення, і кут зйомки, але наведені нижче хитрості професіоналів в галузі краси допоможуть і вам виглядати значно ефектніше.


Перед тим, як приступати до виконання макіяжу, потрібно знати про те, що існують 3 контрастні по відношенню один до одного пари колорiв: 

блакитний - помаранчевий 

червоний - зелений 

жовтий - фіолетовий 


Це означає, що кожна пара підкреслює партнерський колір. Так, за допомогою золотисто-помаранчевих тіней можна вдало підкреслити колір блакитних очей. І, навпаки, зелені тіні, накладені на запалені повіки з почервонілим очним яблуком, посилять проблему, а жовта емаль зубів буде помітна при використанні фіолетової або бузкової помади. Світло-зелені очі знайдуть насиченість, підкреслені фіолетовими, рожевими, бузковими відтінками тіней для повік. Використання зеленого коректора дозволить візуально прибрати почервоніння на шкірі. 

Ще одне правило, відоме професіоналам макіяжу: насичений колірний тон поглинає відтінок свого типу з довколишніх тонів. Таким чином, сіро-зелені очі, обрамлені сірими тінями або підведенням, будуть здаватися чисто-зеленими. Сіро-блакитні очі при використанні блакитних відтінків дозволять посилити насиченість сірого кольору очей. 

Райдужка очей вбирає в себе частину тону, тому для виділення кольору і насиченості світло-блакитних очей використовується блакитний олівець на лінії нижніх вій. 


Ефект широко розкритих очей досягається за допомогою білого, сірого, коричневого, чорного олівців для повік. Великі темні очі будуть виразніше, якщо підкреслити чорним олівцем нижню повіку. У цих же цілях для невеликих очей припадуть до речі світло-сірий або кольоровий олівець підводки. Карі очі прикрасить підводка кольору сливи, блакитні - синьо-зелена, зелені - всіх густих темних відтінків зеленого кольору. 

Майстри при виборі підводки орієнтуються не тільки на форму очей, але й на колір шкіри. Смагляву шкіру підкреслять чорна і червонувато-коричнева підводки. Оливкова шкіра привабливіше виглядає з використанням в макіяжі очей темно-коричневих, зелених, темно-синіх відтінків тіней. Ніжність світлої шкіри посилюється за допомогою оформлення очей світло-коричневим, блакитним олівцем для очей. 

Щоб очі здавалися яскравіше, використовуйте для підводки нижньої повіки світло-блакитний олівець або блакитні тіні для повік. У разі, якщо метою макіяжу очей є створення східного стилю, візажисти наносять 1 шар об'ємної туші на верхні і нижні вії і додатково 3-4 шари подовжуючі туші тільки на зовнішні куточки очей. 

Для додання сяйва дуже світлій шкірі візажисти використовують тональний засіб білого кольору, а зверху покривають основою. Додатково, якщо існує необхідність у приховуванні слідів утоми шкіри, на обличчя наноситься рожевий тональний засіб. Для смуглявої шкіри з тією ж метою використовуються тональна основа карамельно-рожевого кольору і бронзова пудра. 

Вибираючи відтінки рум'ян, орієнтуйтеся на колір вашого природного рум'янцю
Якщо ви не є володаркою високих вилиць, то створити їх ілюзію можливо за допомогою наступного прийому: темним олівцем робиться підводка очей, що виходить у вигляді стрілки на верхньому столітті, рум'янами моделюються виличні западини шляхом нанесення більш темного відтінку рум'ян під вилиці. 

Не робіть цього, якщо поспішайте: 

Не наклеюйте штучні вії 

Не використовуйте рідку підводку для очей (в поспіху вам не вдасться провести ідеально рівну лінію) 

Не використовуйте тональний крем (кольорові розводи при нерівномірному розподілі тону ви можете помітити лише на робочому місці).

Дивіться далі