Гелеві нігті - краса на кожен день (фото)

Краса жінки - це не тільки і не стільки приваблива фігурка і симпатичне личко, це і доглянуті руки. На них звертають, як правило, більше уваги, ніж на все інше. Та що й говорити, любимо ми прикрашати наші пальчики колечками з діамантами, та й обручки нам теж по серцю. Правда, пальчики з неакуратними нігтиками зіпсують все враження, будь на них надіті навіть твори ювелірного мистецтва. 

Сьогодні ми поговоримо про гелеві нігті. Манікюр - це підтвердження здорового егоїзму в жінці, якийсь сертифікат любові до самої себе. Доглянуті нігті розкажуть куди більше про власницю, ніж дороге взуття і модний одяг. Добре, коли природа обдарувала жінку міцними, здоровими нігтями. А що робити, якщо нігтьова платина тонка, нігті ламкі, а кутикула постійно запалюється від найменшого дотику щипчиків? Вихід один - наростити. На даний момент методів нарощування нігтів предосить: гелевий, акриловий та шовковий. Кожна жінка може собі дозволити вибрати саме те, що їй потрібно. 

Гелева технологія нарощування нігтів робиться на основі спеціального матеріалу гелю, який ще називають смолою. Він твердне під впливом ультрафіолетових променів і є більш безпечним для нігтів, так як пропускає промені сонця. Саме цим пояснюється лікувальних ефект гелевого покриття - з його допомогою можна позбутися від грибка нігтя. Більш того, гель не дратує кутикулу і це теж є важливою перевагою гелевого покриття. 

Гелеві нігті створюють або на формах, або на типсах. Дизайн гелевих нігтів вразить наповал будь-яку модницю - майстри можуть створити дивовижні речі: від класичного французького манікюру до шедеврів авангарду. Популярний акваріумний дизайн нігтів (робиться виключно за гелевою технологією, а не поєднанні гелю і акрилу) - створюється за допомогою багатошарової техніки, коли малюнок або композиція знаходиться між шарами гелю, як би за склом. Тому, перш ніж замовляти той чи інший дизайн, добре подумайте: після застигання гелю,  щось змінити вже не вдасться. Це має відношення і до класичного манікюру. 

При всіх безперечних перевагах гелевих нігтів: постійно доглянуті нігті глянцеві, яким не загрожують часте змивання лаку і винятковий дизайн гелевих нігтів, у них є і недоліки. Нагадуємо, що гелеві нігті не люблять різких перепадів температури - можуть потріскатися, так само вони погано переносять домашню хімію - прибирання треба робити тільки в гумових рукавичках і корекцію необхідно проводити приблизно раз на місяць. А в усьому іншому, гелеві нігті доставляють своїй власниці тільки позитивні емоції. 

Наталья Торопова

Дивіться далі