Модні купальники: стильне літо

Сонце, море і пляж манять дівчат усього світу до себе, в теплі краї. Численні турфірми готуються відправляти відпочиваючих в райські куточки природи. Але перш ніж поїхати у відпустку, чекає довгий і втомливий похід по магазинах у пошуках літнього гардероба, головну роль в якому зіграє купальник.

Модні купальники: стильне літо

Хітом весняно-літнього сезону є купальники модних будинків Victoria's Secret і Triumph. У цьому році їх фасони різноманітні як ніколи. Звичні нам міні-бікіні відходять на другий план, поступаючись місцем цільним моделями, а також купальним костюмам, що складаються з плавок і топа. Їх можна розділити на дві великі групи, першу з яких будуть представляти цільні купальники, а другу - роздільні. Отже, про кожну по порядку. 

Модні цільні купальники


Якщо ви думаєте, що мода на цільні купальники пішла в небуття, то ви помиляєтеся. Пройдіться по магазинах, і ви побачите величезну кількість купальників, в яких ліф і плавки з'єднані разом. При цьому вони закривають тіло не набагато більше, ніж роздільні моделі. Вузька тканинна смужка, розташована уздовж живота, є прекрасним доповненням звичним і вже порядком добряче обридлим роздільним моделями пляжного одягу. 

Дизайнери модних будинків Victoria's Secret і Triumph пропонують яскраві і незвичайні купальники цільного крою. Незважаючи на те, що вони прикривають животик, моделі є неймовірно сексуальними. Вони притягають погляд і роблять свою господиню об'єктом для бурхливого обговорення. 
    
Незважаючи на те, що літній одяг асоціюється з яскравими фарбами, в сезоні весна-літо цільні купальники не відрізнятимуться особливою строкатістю. Вони чудово підійдуть жінкам, які цінують витонченість ліній і благородство фарб. Домінуючими тонами стали чорний, колір морської хвилі, малиновий, і, звичайно ж, блакитний. Серед аксесуарів можна виділити кільця самих різних діаметрів, бахрому, пряжки, а також всілякі вирізи і просвіти тканини.

Модні купальники фото


Відкриті купальники

Роздільні купальники, напевно, ніколи не підуть з жіночого гардеробу. І це добре. Приємно, коли є можливість з'явитися в усій красі і не боятися уславитися вульгарною і безцеремонною. На цілих три місяці пляж стає справжнім подіумом для чарівних дівчат, охочих продемонструвати свої спокусливі форми. А для того, щоб тіло виглядало як слiд, необхідно грамотно підібрати купальний костюм. 
    

У цьому році нас є достатньо великий вибір моделей роздільних купальників. Крім різних варіантів плавок, в  купальному сезоні представниці прекрасної статі можуть дозволити собі не тільки відкриті бюстгальтери, але й скромні топи. 


Взагалі, говорячи про модні купальники, необхідно відзначити стриманий характер моделей. Є, звичайно, сильно відкриті фасони, які складаються буквально з одних плавок, проте в колекціях модних дизайнерів вони представлені в меншій кількості. Більша перевага віддається моделям з класичними трусиками або шортиками, а також з прикриваючими живіт топами.

Сексуальні купальники фото 


Однак не варто робити поспішних висновків. Любительки похизуватися практично без усього, зможуть знайти що-небудь і для себе. При цьому кольори роздільних купальників самі що ні на є літні. 

Колекції модних будинків Victoria's Secret і Triumph розраховані, безумовно, на стильних жінок, які знають про те, що саме вони хочуть підкреслити. Вони не будуть гнатися за двома ниточками в надії привернути увагу всіх чоловіків. Ці жінки знають толк в моді і прагнуть висловити свою індивідуальність. Можливо, нам є, чому повчитися, а купальники від Victoria's Secret і Triumph обов'язково допоможуть в осягненні науки під назвою «стиль».

Стильні купальники фото: 


Светлана Битюцкая

Дивіться далі