Модний манікюр

Манікюру у повсякденному житті, завжди можна трохи більше, ніж одягу, який повинен бути носибельним і бажано не сильно шокуючим. Нігті ж завжди можна зробити родзинкою свого образу, але не бездумно забарвлюючи їх у кислотні кольори, що контрастують з туалетом, а оформляти їх у відповідності з останніми тенденціями, які не завжди вимагають великого куражу, а скоріше,  інформованості в тому, що нині носять на нігтях.
Форма 


Форма нігтів далека від минулих ідеалів, коли на авансцені була штучна супердовжина, яка добре поєднувалася з розписом нігтів та іншими вишуканими видами нейл-арту. Нейл-арт нікуди не дінеться з салонів краси, але на перший план виходить фантазія, яка втілена на натуральній формі та невеликій довжині. Найактуальніші нігті - недовгі, трохи виступаючі за подушечку пальця, закруглені, але не овальні, а швидше за квадратні. 

Що ж стосується дизайну нігтів і поєднання кольорів і малюнків, то дуже важливо знайти золоту середину, яка  десь між нудним однотонним манікюром і позбавленим смаку різнобарв'ям. 

Техніка 


Дизайнери наполягають на 2-х кольорах лаку для нігтів, як мінімум і в той же час, як максимум, для буденної обстановки, так і в похмурій атмосфері вечора. Самий актуальний спосіб поєднання кольорів - це варіації френча, де посмішкою виділяється не тільки кінчик нігтя, а й півмісяць біля його основи. Але краще використовувати щось одне для додання нігтю модного звучання. 

На противагу контрастному поєднанню, з'являється нове слово в манікюрі - градієнт. Але не на одному нігті, а на всій руці, де від мізинця або навпаки, великого пальця колір починає поступово темніти, закінчуючись на останньому пальці найглибшим відтінком вибраної гами. 

Кольори 

2010 пройде під знаком металевого сяйва нігтів з самою підходящою для цього кольоровою гамою - сірий від світлого, ледь вловимо і до насиченого практично переходить в чорний, з покладеним йому природою металевим сяйвом, глянсовим або перламутровим. 


Взагалі сірий колір можна розглядати і з іншого боку - як суміш безкомпромісного чорного і білосніжного, поєднання на нігті - ще один must have 2010 року. Безумовна перевага і сірого і чорно-білого манікюру - це його сполучуваність з будь-яким гардеробом, при цьому немає необхідності виправдовувати свій манікюр, якщо немає предметів одягу, які грають з ним на одному полі. 

Ще одна гама, яка буде популярною поза залежності від пори року - це рожево-фіолетова палітра, а поєднання рожевого та фіолетового різних відтінків також є одним із трендів в манікюрі 2010 року. 


Якщо ви запасетесь кількома відтінками рожевого та фіолетового, то вам гарантований правильний манікюр у будь-який час року і в будь-який час доби, тому що у вас з'являться нескінченні можливості для експериментів. Більш класичний для нігтів карамельно-рожевий, нехай навіть у стилі Барбі, підійде для літа або для веселої вечірки в колі друзів. Фіолетовий у світлому варіанті також підійде для повсякденного носіння. Глибокий чорнильний або насичений малиновий знадобляться вам якщо ви зберетеся на  захід з більш стриманим і чітко прописаним дрес-кодом. Поєднуйте рожевий і фіолетовий за контрастом, граючи з більш темним відтінком однієї гами, і більш світлим. 

І якщо попередні варіанти для модного кольору нігтів були більш природні для манікюру, то в повну силу вступає зелена палітра, яка тихо заявила про себе минулого літа, але особливого резонансу не отримала. Зелений від матового салатового до металевого смарагдового потрібно носити влітку, коли колір нігтів прекрасно знайде союзника якщо не в гардеробі, то в природному антуражі. 

Який би варіант манікюру ви не вибрали, намагайтеся, щоб нігті поєднувалися не з губною помадою і навіть не з одягом, а з аксесуарами - благородними коштовностями або фантазійними прикрасами.

Евгения Жиркина

Дивіться далі