Точка G

І в якому ж віці жінці зручніше за все дізнатися, що крім 1000 речей для незабутнього задоволення, які зберігаються в її сумочці такі як помади, гребінці, парфуми, дзеркала та інше, що з собою у неї завжди є ще одна маленька штучка, яку вона точно не залишить, не забуде, і не подарує нікому? Отже, мова йде про точку G.
Що ж це за загадкова цяточка, про яку стільки говорять і пишуть? Обговорюючи яку, дами заливаються рум'янцем, а молоді люди загадково посміхаються. Потихеньку почну відкривати секрети, а може бути, повторно опишу основні пункти правди про точку - загадку G. 

Якщо боязка дама спробує запитати у гінеколога, що ж це за крапка, і де вона знаходиться, то, швидше за все, вона отримає чітку і суху відповідь, що знаходиться вона на передній стінці піхви, а лікарі спостерігають тільки задню. Тобто, лікар зробить вигляд, що поняття нічого не має про точку G, ніби як «ми не проходили, нам не ставили». Але, хоча б ми тепер знаємо, що вона розташована на передній стінці піхви, що дає нам якийсь відсоток інформації. 

Друга правда полягає в тому, що ця сама точка - це зародок простати. Тобто, коли чоловічок в утробі формується, і поки ще не визначився зi статтю, його органи потихеньку розвиваються. І ось коли вже хромосоми зробили свою справу, органи починають до них підлаштовуватися, так і залишається жінка з недорозвиненими чоловічими органами. Ось так і розібралися в будові, значить, клітор - це зародок пеніса, зона G - простати. 

Цікаво, що в одних довідниках ця сама G представлена, як «точка G», в інших, як «зона G». У випадку якщо це точка, її описують, як горошину, у разі, зони нам пропонується «плацдарм задоволення» розміром в 1-3 см. Продовжуючи замислюватися про сантиметри, варто згадати, що знаходиться вона приблизно на відстані 5 см від входу в піхву. 

І тут у нас відкривається ще одна правда! Значить, все-таки «розмір не має значення». Якщо букет задоволень знаходиться всього в п'яти сантиметрах від входу, значить дістати до нього не повинно становити ніяких труднощів. Потрібно тільки, як кажуть, зловчитися, минути всі складки, особливості будови, що утрудняють підступ до заповітної зоні й у ваших руках, можливо, в прямому сенсі цього слова, виявиться тепла, що купається в млості леді. На дотик, як кажуть, довідники, зона G представляє собою невелике ущільнення. Сусідить воно з сечовим міхуром, так що будьте уважні до заклику природи, природний процес може заявитися зовсім не вчасно. Повертаючись до розміру, зауважу, що вмілі користувачі своїм пенісом можуть довести даму до стану запаморочення, саме пам'ятаючи про те, що у неї є чарівна зона G і що стимуляція її творить дива. Потрібно тільки звернутися до інтуїції, фантазії, почерпнути жменю натхнення у відомих тільки вам джерел і діяти. Вже існують продумані пози, в яких найзручніше тиснути саме на передню стінку піхви, чим викликати іскрометний оргазм. 

І ось, прочитавши всі ці описи, вам закортіло дізнатися, чи є у вас ця точка / зона G. Бігом біжимо в ванну, замикається там від цікавих очей, або в запалі мчимо до партнера, пояснюємо ситуацію, вмовляємо на новий експеримент і тут ... нічого. Милі пані, є ще одна правда - не у всіх ця точка має однакову чутливістю. Можливо, саме тому ви поки нічого про неї і не знаєте. Не впадайте у відчай. По-перше, вона може відгукнутися на ваш заклик в наступний раз, не все ж одразу мусить виходити, спала вона, спала, а тут, в її спокій втручається ваша цікавість - дайте їй час. І, по-друге, пробуйте стимулювати її відразу після оргазму, подібна пригода подарує вам, і, повірте, вашому партнерові хвилю незабутніх емоцій і відчуттів. 

Загалом, розширюйте пізнання в області отримання задоволення під час занять сексом. Отримуйте нові відчуття, діліться враженнями! Дорогі чоловіки, ви, швидше за все, знали про це раніше, тепер я вам відкрито рекомендую - шукаєте чарівну точку G, порадуйте партнерку. Ви ж вже не гості, а господарі в сексуальному світі насолод. 

І наостанок - зовсім не важливо, з точкою G чи без неї ви займаєтеся сексом, головне - хай він буде не нудним і даруе масу задоволення, яскравих відчуттів і солодких спогадів.

Дивіться далі