Зачіски для середнього волосся

Іноді здається, що власниць волосся середньої довжини просто-напросто обділили. Ви можете всюди побачити безліч інформації о зачісках для довгого волосся або для короткого волосся, а от золота середина чомусь часто ігнорується. І, між іншим, абсолютно даремно, адже саме стрижки середньої довжини знову входять у моду. Звичайне укладання, при якому волосся середньої довжини акуратно розділені по проділу і вільно розпущені - це безсумнівний хіт сезону, який вже демонструється нам з подіумів. Як багатьом вже відомо, особливості стрижки та укладки залежать від безлічі факторів. Це і форма вашого обличча, і стиль, якого ви дотримуєтеся, і, звичайно ж, тип вашого волосся. Зачіски для волосся середньої довжини йдуть власницям тонкого волосся, яким протипоказано мати занадто довге волосся. Щоб створити завзятий і при цьому романтичний образ на основі тонкого волосся, їх можна розділити на косий проділ, завити щипцями і злегка збити руками.
Вельми зухвалу молодіжну зачіску можна зробити на основі стрижки «боб». Висушіть волосся, включивши фен в режим холодного повітря, додайте недбалості за допомогою гелю для волосся. Такі зачіски для волосся середньої довжини не вимагають особливих зусиль, їх можна робити щодня. 


Зачіски для волосся середньої довжини - це відмінна можливість кардинально змінити імідж або ж злегка оновити образ. Поекспериментуйте з епохою: створіть укладання в стилі ретро. Для цього випрямьте волосся праскою і зачешіть їх назад. Суворість, елегантність і простота укладання  викликають асоціації з прекрасною Одрі Хепберн у фільмі «Сніданок у Тіффані». 

Універсальний варіант зачіски для волосся середньої довжини - це нестаріюче каре. Експериментуючи з пасмами можна мінятися постійно, залишаючи довжину волосся колишньою. Якщо продовжити говорити про асоціації, то стрижка каре нагадує про моду шістдесятих років, яка, по всій видимості, повертається знову. Для ділової жінки така зачіска - просто знахідка. 

І ще один ретро-стиль - гладке волосся, яке рівно підстрижене, трохи завите на кінцях і закладене за вуха. Щоб додати укладанню блиску і міцності, збризніть результат лаком для волосся. 

Вас чекає урочистий захід, а часу на відвідування перукаря вже немає? Не варто хвилюватися: на основі середнього волосся можна створити елегантну вечірню зачіску, навіть не будучи професіоналом. Єдине, що вам знадобиться - це шпильки і фіксуючий лак для волосся. Зачешіть волосся назад і заколіть пасма ближче до центру, залишивши кінці волосся вільно випущеними. Потім акуратно сховайте кінці волосся всередину отриманого пучка. Обережно пригладьте волосся гребінцем і збризніть лаком. У вас вийде класичне французьке укладання, яке  ідеально виглядатимє з маленьким чорним платтям. 

Зачіски для волосся середньої довжини можуть бути і весільними, і святковими, так само як і повсякденними. 

Як ви вже могли помітити, характер стрижки вирішує в зачісці практично всі. Наприклад, ступінчаста стрижка, яка, до речі, часто рекомендується власницям середнього волосся, дозволяє вибирати з асортименту більш ніж сімдесяти зачісок. Вона йде тим, у кого тонке від природи волосся, так як градуйована стрижка піднімає волосся біля коріння, роблячи їх візуально більш густими. Експериментувати  таким чином легко: досить завити кінчики волосся в різні сторони або зачесати волосся на косий проділ. 

Зачіски для волосся середньої довжини - це нескінченне різноманіття стилів, в якому кожна може знайти щось, що підкреслює її яскраву індивідуальність. Але для того, щоб чарівність зачіски нічого не порушувало, потрібно стежити за тим, щоб волосся виглядало доглянутим. Для власниць волосся середньої довжини найголовніша проблема - це посічені кінчики волосся, до яких у цьому випадку прикована вся увага. Не забувайте час від часу підрізати кінчики і користуватися зміцнюючими косметичними засобами.

Карпова Татьяна

Дивіться далі