Методи планування статі майбутньої дитини

Планування статі по місяцю зачаття.

Перший такий спосіб планування статі дитини був описаний в Древньому Китаї. Китайські мудреці вважали, що стать майбутньої дитини залежить від місяця зачаття і віку матері на цей момент. Наприклад, у 25-річної матері в осінні і зимові місяці найбільш висока ймовірність зачаття хлопчика, а у весняні - дівчинки. А у 24-річної жінки все навпаки. Були складені навіть спеціальні таблиці, що вказують сприятливі місяці для зачаття хлопчиків і дівчаток в залежності від віку матері. 

До речі, за оцінками фахівців, ці спостереження, зроблені тисячі років тому, в якійсь мірі відповідають істині. Слідування порадам, сформульованим ще в Древньому Китаї, насправді підвищує вірогідність народження дитини бажаної статі, хоча точність прогнозу не перевищує 60 відсотків. 

Кілька століть потому про способи планування статі дитини задумалися і японці. Вони визначали, народиться у них син або дочка, по місяцях народження батьків і місяцю, в який відбувалося зачаття. Наприклад, якщо і мати, і батько майбутньої дитини народилися в листопаді, то в лютому ними практично напевно буде зачатий хлопчик, а в липні - дівчинка. Якщо мати народилася в січні, а чоловік - у липні, то для зачаття хлопчика найбільш сприятливий січень, а для зачаття дівчинки - червень. Правда, точність такого прогнозу теж вельми невисока - у середньому він відповідає дійсності в 55-58 відсотках випадків, тобто ефективність цього способу складає 5-8 відсотків. 

Метод планування статі з оновлення крові. 

У європейських країнах лікарі намагалися здійснити планування статі дитини, спираючись на розроблену ними теорію "оновлення крові". Відповідно до цієї теорії, кров в організмі чоловіка оновлюється кожні чотири роки, в організмі жінки - кожні три роки. Чия кров була "молодша" на момент зачаття дитини - такою і буде його стать. Щоб скористатися цим методом, потрібно розділити вік чоловіка в роках на момент зачаття на чотири, а вік жінки - на три, а потім порівняти залишки від ділення. Чий залишок буде менше - у того і молодша кров. 
На жаль, сучасні дослідження показали, що європейцям не вдалося зрівнятися зі східними мудрецями в точності прогнозів. Метод планування статі з оновлення крові дає правильний прогноз в 51-52 відсотках випадків, тобто його ефективність становить усього лише 1-2 відсотки. Втім, не дивно - за сучасними даними, клітини крові насправді живуть максимум 3-4 місяця. 

Планування статі "День тижня". 

Уже в наш час з'явилися ще два методи планування статі майбутньої дитини. 
Перший з них грунтується на розрахунку дня, в який в організмі жінки відбувається овуляція. Відомо, що сперматозоїди, що несуть "чоловічу" Y-хромосому, живуть менше, ніж сперматозоїди, що несуть "жіночу" X-хромосому, зате рухаються більш активно. Тому якщо статевий акт відбувається в день овуляції, до яйцеклітини першими потрапляють "чоловічі" сперматозоїди, і через 9 місяців на світ з'являється хлопчик. А якщо статевий акт відбувається за 1-2 дні до овуляції (нагадаємо, що сперматозоїди зберігають свою активність протягом 3 діб), то до моменту дозрівання яйцеклітини "чоловічі" сперматозоїди встигають загинути, і розвивається дівчинка. 
Такий прогноз відповідає дійсності в 58-63 відсотках випадків, тобто ефективність цього способу планування становить 8-13 відсотків. 

Інший метод планування статі. 

Другий "сучасний" метод планування пропонує майбутнім батькам ... утримуватися від любові, якщо вони хочуть, щоб народилася дівчинка, і займатися любов'ю як можна частіше, щоб народився хлопчик. Передбачається, що у разі тривалої стриманості в організмі чоловіка виробляються особливі антитіла, які інактивують сперматозоїди, що несуть Y-хромосому. Тому після стриманості найбільш висока ймовірність зачаття дівчинки, і навпаки. 
При використанні такого методу лелека правильно виконує замовлення в 65-70 випадках зі 100. Правда, парі, що бажає стати батьками дівчинки, доводиться несолодко - період помірності повинен тривати не менше півтора місяців, а саме утримання повинно бути повним. Навіть кілька поцілунків здатні зіпсувати все. 

Народні методи планування статі. 

Що можна сказати на закінчення? Виходить, що при використаннi "народних", тобто не потребуючих спеціальних медичних процедур, способів планування статі дитини ймовірність успіху не перевищує максимум 10-15 відсотків. Вирішуйте самі, чуму віддати перевагу - спробувати зробити "замовлення лелеці" або ж покластися на волю природи ...

Дивіться далі