Вправи Кегеля

Будь-яка жінка що народжувала якщо не чула, то хоча б здогадувалася про те, що є  чудодійний засіб, здатний звузити розтягнуту пологами піхву. Дійсно, такий засіб є, вiн загальнодоступний, і ім'я йому - вправи Кегеля.
Вправи Кегеля з'явилися як базисна програма вправ з розвитку м'язів промежини, призначена для лікування нетримання сечі у жінок. Вона була розроблена ще в кінці 40-х гінекологом Аpнольдом Кегеля. Вправи Кегеля так само хороші і для чоловіків, проте в цій статті ми поговоримо про вправи для жінок. 

М'язи промежини утворюють основу промежини і розташовані між куприковою і лобковими кістками. Основна м'яз - лобковокопчіковая. У тварин ці м'язи також керують хвостом. 

Вправи Кегеля зміцнюють і підтягують сексуальні м'язи самостійно, без будь-якого стороннього втручання. Більш того, вони можуть поліпшити тонус піхви, що дозволить вам швидше і легше досягати кульмінації - інтенсивного оргазму. Треновані м'язи піхви забезпечать кращий обхват пеніса під час статевого акту. Це особливо важливо в тому випадку, якщо ерекція у партнера недостатньо тверда. 

Найскладніше у вправах Кегеля - це виділити ті самі м'язи, які треба тренувати. Справа в тому, що у звичайному житті вони майже не задіяні. 

Шукаємо м'язи промежини 

Сядьте на унітаз. Спробуйте зупинити струмінь сечі, не рухаючи ногами. М'язи, які ви використовуєте для цього - і є шукані м'язи. 

Три складові вправ Кегеля 

1. Повільні стиснення 

Напружте м'язи, як ви робили для зупинки сечовипускання. 
Повільно порахуйте до трьох. 
Розслабтеся. 

2. Скорочення 

Напружте й розслабте сексуальні м'язи як можна швидше. 

3. Виштовхування 

Потужьтесь вниз помірно, як при  пологах, але набагато слабкіше. 

Як тренуватися 

Для контролю за м'язами можна під час вправи ввести один або два змазаних пальця в піхву. 

Почніть тренування з десяти повільних стиснень, десяти скорочень і десяти виштовхувань по п'ять разів на день. 
Через тиждень додайте по п'ять вправ, продовжуючи виконувати їх п'ять разів на день. 

Додавайте по п'ять до кожної вправи через тиждень, поки їх не стане по тридцять. Потім продовжуйте робити принаймні п'ять наборів у день для підтримки тонусу. 

На початку занять може здатися, що ваші м'язи не хочуть залишатися в напруженому стані під час повільних стиснень. Можливо, ви не зможете виконувати скорочення досить швидко або ритмічно. Це тому, що м'язи поки слабкі. Контроль покращується з практикою. 

Якщо м'язи втомилися в середині вправи, передохніть кілька секунд і продовжуйте. 

Для посилення ефекту, під час вправ, можна в піхвi тримати який-небудь предмет. Отримайте оргазм - чудово! 

Вся принадність вправ Кегеля полягає в тому, що Ви може виконувати вправи практично де завгодно - під час водіння машини, прогулянки, перегляду телевізора, сидячи за столом, лежачи в ліжку. 

Коли сила лобковокопчіковой м'язи настільки зміцніє, що Ви зможете з легкістю виконувати ці вправи, а також відчуєте помітний тиск на введений в піхву палець, скоротіть кількість виконуваних вправ до двадцяти в день. Це означає, що вже досягнуті хороший тонус і контроль над м'язом, а значить, тепер необхідно лише підтримувати її силу. 

Деякі жінки, проте, продовжують і далі робити п'ятдесят і більше вправ в день, можливо, їм подобається таким чином підвищувати свою сексуальну включеність, а може бути, вони хочуть навчитися сильно обхвачувати пеніс свого партнера під час статевого акту. 

Результатом виконання цих вправ є більш легке досягнення оргазму, а крім того, відбувається посилення його інтенсивності і випробуваного при цьому задоволення. Чоловікові напевно сподобається здатність у процесі статевого акту обхвачувати і стискати вагіною його пеніс. 

І що не менш важливо, вправи не тільки збільшують  задоволення, яке отримує жінка від своїх сексуальних відносин, але і підтримують в хорошому стані її статеву систему і тазові органи.

Дивіться далі