Як візуально збільшити очі

Є чимало способів візуально збільшити маленькі чи глибоко посаджені очі. Секрет полягає у використанні тіней темних відтінків для того, щоб очі звізуально «поглибити», і світлих - щоб їх наблизити. Форму очей можна скорегувати за допомогою правильно підібраних тіней в колірній гамі з макіяжем.
Ніколи не обводить олівцем або підведенням очi по всьому контуру - це лише візуально зменшить очі. Як можна ближче до лінії росту вій акуратно проведіть тонку лінію від внутрішнього куточка ока і темного розтушуйте її у напрямку до зовнішнього куточка, так, щоб лінія стала більш товстою і помітною. Щоб візуально «розкрити» очi, проведіть контурну лінію трохи далі, направляючи її до скроні. Крім того, цей нехитрий трюк створить ілюзію більш довгих і густих вій. Щоб підсилити ефект, нанесіть трохи більше туші на вії, розташовані біля зовнішнього куточка ока. 

Щоб по-справжньому «відкрити» очі, нанесіть на повіки тіні світлого або перламутрового відтінку, а ділянку під бровою можна виділити флуоресціюючими тінями - це виглядає особливо ефектно в поєднанні з темними тінями в очній западині. Однак постарайтеся звести використання темних відтінків до мінімуму - наприклад, тільки на зовнішньому куточку очей або в очній западині для додання очам глибини. 

Також рекомендуємо замаскувати темні кола під очима - вони також зорово зменшують очі, від чого очі здаються запалими. Щоб приховати кола під очима, скористайтеся маскуючим засобом або тональної основою на тон світліше звичайної.

Дивіться далі