Правила флірту з чоловіком. Мистецтво флірту

Поза сумнівом, багато з нас хоча б раз замислювалися про значення флірту в нашому житті. Причому не тільки замислювалися, але і частенько застосовували його на практиці. Адже, по суті, будь-які стосунки між чоловіком і жінкою починаються саме з мистецтва флірта.Флірт - природний прояв симпатії до протилежної статі, який здатен підняти настрій, і підвищити самооцінку як однієї, так і другій стороні. Несподівані зустрічі поглядів, чарівні усмішки, приємні компліменти, напівнатяки - існує величезна кількість самих різних можливостей проявити свою симпатію і почати флірт.
Кокетуючи, спокушаючи, захоплюючи, дівчина посилає якісь знаки чоловікові. Флірт з чоловіком є багатозначною, але досить нешкідливою грою зі своїми тонкощами і правилами. Закони, нюанси, правила флірту повинна знати кожна дівчина. Це допоможе вам добитися сексуального інтересу до себе з боку чоловіка і, бути може, змусити його закохатися. 

Одним з головних правил флірту з чоловіком є усмішка. Посмішка покаже що Ви відкриті, що готові продовжити спілкування, врешті-решт, те, що у Вас чудовий настрій. Правильна, щира посмішка ніколи не залишиться без відповіді. Можете потренуватися на вулиці, в якості об'єктів вибираючи випадкових перехожих - усмішка у відповідь, безумовно, піднімуть Ваш настрій, як, втім, і настрій чоловікам. Хто знає, може, саме у такий спосіб Ви зможете знайти чоловіка своєї мрії. 

Ще одним обов'язковим компонентом флірту з чоловіком є погляд. Поглядом можна передати масу емоцій, показати свою зацікавленість, бажання продовжити знайомство, якусь боязкість, сором'язливість, або, навпаки, виклик. Все залежить від Вашого темпераменту, від настрою. Техніка спокусливого тривалого погляду нескладна: дівчина, спокусливо посміхаючись, кидає «випадковий» погляд на чоловіка, потім зніяковіло опускає очі і повільно піднімає їх назад, на цей раз можна «додати трохи сміливості і зацікавленості». Так можна повторити кілька разів. 

Якщо перша методика не призводить потрібних результатів, можна скористатися технікою «стріляючих поглядів». При цьому потрібно вміти правильно, точно вловити момент. Дівчина кидає погляд на симпатичного їй чоловіка і до того часу, коли він подивиться на неї, відводить погляд. 

Крім цього, можна спробувати застосувати силу  погляду напівзакритих очей. Але погляди та посмішки далеко не найсильніші інструменти в арсеналі дівчат, хоча без них обійтися при флірті з чоловіком практично неможливо. Одним з найефективніших елементів мистецтва флірту з чоловіком є дотик. 

Дотики можуть бути цілеспрямованими або випадковими. Перебуваючи недалеко від чоловіка, дівчина як би випадково торкається його грудьми або стегном, натякає йому на бажання можливого знайомства. Інша можливість доторкнутися до чоловіка, цілеспрямовано доторкнутися, є можливість обмінятися будь-якими предметами. Такий дотик не вважається випадковим, а тому, щоб натякнути протилежній статі про свою зацікавленість, слід продовжити дотик трохи довше, ніж це належить з етикету. До речі, цим правилом флірту часто користуються чоловіки при знайомстві з дівчатами. Цілуючи її в руку, вони трохи довше затримують жіночу ручку в своїй чоловічій, пильно при цьому заглядаючи дівчині у вічі. Не зрозуміти такий натяк просто не можна. 

Але дівчата, які часто користуються прийомом дотиків, не повинні забувати, що деякі чоловіки можуть сприйняти дотик як натяк на бажання сексуальної близькості. Тому бажано все-таки навчитися відчувати ту тонку грань, яка відділяє нешкідливий флірт з чоловіком від пропозиції більш близького, інтимного знайомства. Так, наприклад, якщо під час повільного танцю дівчина зберігає деяку відстань між партнером і собою - означає, що вона не бажає з ним близькості. 
Свій інтерес до чоловіка можна продемонструвати, вторгаючись в його особистий простір - при цьому досить нахилитися до чоловіка або підійти до нього на відстань менше 75 сантиметрів. 

Спокушаюча посмішка, пронизливий погляд, ніжні дотики - це і є мистецтво флірту, яким досконало повинна володіти будь-яка дівчина. Ці правила флірту є усвідомленими діями, але безліч елементів флірту ми здійснюємо підсвідомо, наприклад, не контролюючи свої дії, можемо доторкатися до волосся, шиї - це такі ж сигнали чоловічій половині, що закликають поглянути на Вас більш уважно. 

Ще одним важливим елементом мистецтва флірту з чоловіком є м'який жіночий голос. Багатьом чоловікам подобається ніжний, спокійний голос. Голос може бути використаний на двох рівнях. На першому рівні - звичайний голос, яким ви розмовляєте в повсякденних розмовах і ситуаціях, а на другому рівні - голос, який можна застосувати при спокусі. Він звучить глибоко і сексуально. Постарайтеся поєднати чарівну усмішку, пильний погляд, ніжний голос і результат такого комплексного впливу на протилежну стать не змусить довго чекати. 

Заінтригувати чоловіка і продемонструвати свій палкий інтерес до нього, можна також, роблячи компліменти і фліртуючи під час бесіди на дискотеці, вечірці, або будь-якому іншому місці. 

Заздалегідь обміркуйте цікаву тему бесіди з чоловіком. Тому що зустрічаються чоловіки, яких у процесі розмови потрібно допомогти, для того щоб продовжити флірт з чоловіком. Якщо дівчина в процесі розмови не продовжує фліртувати з чоловіком, він може засумніватися в тому, що він їй симпатичний. 

Прекрасною можливістю продемонструвати свою індивідуальну сексуальність дівчина здатна в танці. Під час танцю намагайтеся частіше глибоко дивитися в очі партнеру, не дивіться по сторонах на інших танцюючих. Покажіть чоловікові, що він, і тільки він цікавий вам. Танцюючи, ви можете знову-таки застосувати правила флірту - ніжно доторкнутися до чоловіка, обійняти його за шию. Але намагайтеся не переходити за рамки, не варто бути відверто сексуальною і вульгарною. Це може відштовхнути чоловіка. 

Мистецтво флірту з чоловіком проявляється в умінні відчувати ту тонку грань, яка відділяє легкий натяк на зацікавленість від занадто активного нав'язування свого суспільства, адже зайва активність може налякати навіть самого сміливого чоловіка.

Юлия Иванова

Дивіться далі