Як зробити груди пружними і красивими? Комплекс вправ для самої апетитної частини жіночого тіла

Комплекс вправ для самої апетитної частини жіночого тіла 
  
Запитайте у будь-якого чоловіка, яка частина жіночого тіла найпривабливіша. Практично всі без запинки відповідять одне й те саме. Звичайно, красиві, великі ... очі! Так, очі, це, безсумнівно, важливо. Але все ж не варто забувати і про груди. Для підтримання у формі цієї частині тіла, потрібно регулярно робити вправи.
Великі груди 

Якщо у вас великі груди, то вам не потрібно збільшувати обсяг грудних м'язів. Достатньо буде лише привести їх в тонус, щоб вони не дозволяли грудям обвіснути. 

Вправа 1 

Сядьте по-турецьки. Зігнувши руки в ліктях на рівні грудей, стисніть долоні пальцями вгору. Притисніть долоні один в одної з усіх сил. Повторіть вправу 10-15 разів. Показником того, що ви робите все правильно буде те, що у вас напружуються верхні м'язи грудей. 

Вправа 2 

Сядьте по-турецьки або на коліна. Притисніть долоні до плечей. Випряміть спину так, щоб лопатки торкались один одної. Починайте обертання ліктями: 10 раз вперед, потім 10 разів назад. 

Вправа 3 

Встаньте прямо так, щоб ступні були паралельні. Підніміть руки долонями вниз на рівень плечей, зігнувши їх у ліктях. Пальці з'єднайте трохи вище грудей. Розведіть лікті якнайдалі назад, щоб ваші лопатки стикалися. Повторіть рух 10 разів, потім витягніть руки вперед і вигнiть спину. 

Вправа 4 

Поставте ноги на ширину плечей. Покладіть одну руку на стегно. Іншою рукою робіть коло, відводячи її якнайдалі назад. Виконайте 10 кіл вперед і 10 - назад. Потім поміняйте руки. 

Вправа 5 

Витягніть прямі руки вперед і енергійно схрещуйте їх, відводячи кожну руку то вгору, то вниз. 20-30 разів. 

Вправа 6 

Встаньте прямо, з'єднавши ноги разом. Підніміть руки. 

Маленькі груди 

Якщо перед вами стоїть завдання збільшити розмір грудей, значно підвищать ефективність тренувань вправи з гантелями, так як вони збільшують силове навантаження на м'язи. 

Вправа 1 

Візьміть гантелі і ляжте на підлогу (або на будь-яку тверду поверхню). Притисніть руки до грудей, як можна відвівши лікті в сторони. Випрямляйте і опускайте руки 10-15 разів. 

Вправа 2 

Візьміть гантелі, сядьте на коліна, випряміть спину і витягніть руки вгору, паралельно . Потягніться вгору і потім повільно розведіть руки в сторони долонями вгору. Повторіть вправу 10-15 разів. 

Вправа 3 

Поставте ноги на ширину плечей, випряміть спину. Візьміть гантелі і розведіть руки в сторони так, щоб долоні дивилися вперед. Потягніться, прогнув спину і витягнувши руки якомога далі назад. Повторіть вправу 10-15 разів. 

Вправа 4 

Встаньте прямо, з'єднавши ступні разом. Візьміть гантелі і по черзі піднімайте руки, згинаючи їх в ліктях за голову, як тільки вони досягають вертикального положення. Відводьте руки, як можна далі за голову, спину тримаєте рівно. 

Вправа 5 

Встаньте прямо. Виставьте ліву ногу вперед, злегка зігнути обидві ноги в колінах. Нахиліться вперед, так, щоб п'ята правої ноги відірвалася від підлоги. Упріться кистю лівої руки в стегно лівої ноги ближче до коліна. Праву руку з гантеллю, зігніть у лікті перед грудьми. Підніміть лікоть правої руки якомога вище, потім поверніться у вихідне положення. Виконайте вправу 15 разів кожною рукою.

Дивіться далі