Які жінки приваблюють чоловіків?

Погляди чоловіків і жінок на сексуальну привабливість істотно розрізняються. Жінки вважають, що представники сильної статі "клюють" на зовнішні дані. Чоловіки думають по-іншому. 
Як показало опитування ідеалу жінки "на будь-який смак" для чоловіків не існує. Виявилося, що вимоги чоловіків різного віку різні ...
Молоді люди (до 25 років) найбільше цінують в жінці розум (!) - Таких чоловіків було 55% з числа опитаних, на другому місці - сексуальність - 44% (а юні дівчата вважають, що сексуальність для чоловіків на першому місці .. .) і лише на третьому - краса - 42%. 

Чоловіки старших (від 25 до 40 років) на перше місце теж поставили жіночий розум (!!) - 47% опитаних, на друге - дбайливість - 41% (мабуть, з віком чоловіки стають більш егоїстичними) і на третє місце-ніжність - 38 %. 

А ті, хто старше 45 років, схоже, стають ще більшими егоїстами, і жіноча краса їх зовсім не цікавить. Перше місце серед привабливих жіночих рис у їхньому рейтингу займає дбайливість (мабуть, мається на увазі турбота про їхнє дорогоцінної персони) - 65% (!!!), а друге місце - розум - 40%. 

Дивіться далі