Домашні зачіски для довгого волосся

Напевно, ніхто не стане сперечатися з тим, що довге волосся - це красиво і романтично. Здавна розкішна копиця довгого волосся вважалася невід'ємним атрибутом істинної жіночності. Однак сьогодні багато хто робить вибір на користь коротких стрижок, тим більше що з короткою стрижкою просто управлятися самостійно, та й кількість зачісок, які можна спорудити на її основі, теж вельми великий. А володарки довгого волосся у повсякденному житті найчастіше зовсім не хвилюються про укладання, адже довге волосся - це сама по собі чудова зачіска. Проте всім нам іноді хочеться різноманітності.


Насправді домашні зачіски для довгого волосся можуть бути досить простими і при цьому елегантними. Однією з основних зачісок є коса і різні її варіації. Можна заплести звичайну чи французьку косу, заплести в кіски бічні пасма волосся і заколоти їх ззаду, або ж заплести безліч маленьких «африканських» кісок. Зараз в моді природність, тому волосся можна укласти, зробивши акцент на їх первозданній красі. Якщо волосся злегка в'ються , то їх можна випрямити праскою і зібрати в кінський хвіст. Якщо ж пряме волосся, можна висушити його феном з дифузором і нарочито недбало розпушити. 


Довге волосся вимагає від своєї господині особливого догляду, без якого домашні зачіски для довгого волосся будуть виглядати не так ефектно, як могли б. Наприклад, для того, щоб зберегти здоров'я волосся, рекомендується використовувати як можна менше лаків і гелів, які перевантажують волосся і псують їх структуру. Проте це не означає, що вам доведеться повністю відмовитися від укладання. Ми розповімо вам декілька секретів, які дозволять створити прості зачіски, не використовуючи фен, щипці для завивки або будь-які хімічні засоби. 


Отже, якщо у вас пряме волосся, а ви хочете створити ефект хвилястості, то можна вдатися до наступних хитрущiв. Увечері вимийте волосся і заплетiть їх в косу - вранці ви отримаєте гарні локони. У разі, коли зачіска створюється безпосередньо перед виходом, можна висушити волосся, нахиливши голову вперед і поперемінно стискати пасма волосся руками. Щоб надати зачісці додатковий обсяг, просто розчешіть волосся в діагональному напрямку. Таким чином, ви отримаєте домашні зачіски для довгого волосся, які будуть актуальними кожен день. 


Безліч зачісок можна зробити на основі кучерявого волосся, тим більше, що існує безліч засобів, що дозволяють перетворити пряме волосся в кучеряве. Використовуючи звичайні бігуді різного розміру, можна отримати будь-які локони, від дрібних африканських кудряшек до плавних хвиль. Дуже модно зараз завивати кінці волосся, залишаючи їх прямими зверху. Оригінальну вечірню зачіску для довгого волосся можна отримати, піднявши і заколовши волосся, завиті на кінцях, збоку. Створюючи домашні зачіски для довгого волосся, дайте волю своїй фантазії. 


Вельми оригінально виглядає і така зачіска, як «французький пучок». Вона буде актуально виглядатиме і в робочій обстановці, і на коктейльнії вечірцi. Для того, щоб зробити цю зачіску, волосся треба розділити на дві частини, з однієї з них зробити високий хвіст і скрутити його в пучок. Вільною частиною волосся оберніть пучок і зафіксуйте зачіску за допомогою невидимок. Пучок можна прикрасити, перев'язавши декоративною стрічкою. Особливо ефектно він виглядає у власниць густого,  довгого волосся. 


Не важливо, які домашні зачіски для довгого волосся обираєте, головною запорукою їх успіху завжди буде відмінний стан вашого волосся. Існують дві основні проблеми при догляді за довгим волоссям - сухість і перетин кінчиків, а також комбінований тип волосся, коли волосся біля коріння жирні, а ближче до кінчиків - сухі. Справитися з обома неприємностями дозволяє щоденний догляд та поради професіонала. Коли ви маєте в своєму розпорядженні таке багатство, як блискуче, наповнене життєвою силою волосся, зробити гарні домашні зачіски для довгих волосся стає дуже просто.

Карпова Татьяна

Дивіться далі