Скакалка - найкраща дієта для схуднення.

Кожен з нас пам'ятає скакалку з самого дитинства - це відмінний інструмент для підтримки гарної фізичної форми та позбавлення від зайвої ваги. Вправи зі скакалкою дають можливість спалювати майже 200 ккал за 15 хвилин тренування, тому результат досягається швидко.
Схуднення зі скакалкою дуже ефективно. У сучасному світі все більш затребуваними стає тренування для схуднення з використанням скакалок або інших підручних засобів. Вже давно всім стало зрозуміло, що одними дієтами без фізичних навантажень, помітно скинути вагу практично неможливо, а сучасним жінкам, зайнятим роботою або будинком, дуже складно виділити час для походу в фітнес-клуб або плавальний басейн. Дуже проста і ефективна річ, як скакалка, допоможе вирішити проблему з браком часу і скинути зайві кілограми якісно і швидко. 

Адже, напевно, з дитинства у вашому будинку, де-небудь завалялася скакалка. Її необхідно знайти, а якщо вона прийшла в непридатність купити нову, великих витрат Вам це коштувати не буде, і влаштувати фітнес-клуб у себе вдома. І будьте певні, що вправи зі скакалкою точно допоможуть Вам скинути зайву вагу, не поступаючись популярним дієтам для схуднення, адже ці вправи потребують витрат енергії навіть більше, ніж заняття бігом, а для бігу ще необхідно підібрати час і місце, до того ж погода не завжди буде на вашому боці. А потренуватися, стрибаючи на скакалці, можна в будь-який вільний час, вдома. Кардіологи вважають, що цей найпростіший тренажер по ефективності не поступається дуже дорогим кардіотренажерам. Що стосується схуднення, то спалюючи по 200 ккал за чверть години, при середньому темпі стрибків, результат не змусить себе довго чекати, і незабаром Ви помітите поступове зниження ваги. 

Інтенсивні тренування не тільки сприяють схудненню, але і позитивно впливають на здоров'я: стимулюють роботу м'язової та серцево-судинної систем, виводять шлаки з організму, є хорошою профілактикою варикозного розширення вен, усуваючи застійні явища у венах. Так що, крім освоєння нового способу схуднення, протягом тренувань зі скакалкою Ваше тіло поступово прийде в тонус, поліпшиця не тільки самопочуття, але і настрій. Після тренувань, для збільшення результату, грунтовно рекомендується пити зелений чай або трави для схуднення. 

Для того, щоб вам було легше тренуватися, потрібно правильно підібрати довжину скакалки, яка підходить до вашого росту. Правильно підібрана довжина скакалки, допоможе Вам чіткіше і простіше тренуватися, збільшуючи поступово навантаження, а значить, ви швидше скинете зайву вагу. Високим людям, з ростом більш 180 см, підійде скакалка довжиною 310 см, при середньому рості (165-180 см) необхідна - 280 см, а якщо Ваш рост 150-165 см, тоді довжина скакалки - 250 см. 

Тренування потрібно починати з розуміння правильності вправи, оптимально повинні працювати тільки ноги, передпліччя і зап'ястя рук, а тулуб знаходитися в постійному, зафіксованому положенні. При правильному тренуванні, навантаження задіє саме проблемні ділянки, і процес схуднення буде протікати правильно. Не у всіх відразу виходить правильно, але не турбуйтеся, з часом у Вас все вийде. Починати слід з спокійного темпу і потихеньку його нарощувати. Проводячи 10 хвилин  зі скакалкою, розробивши збалансоване харчування і влаштовуючи розвантажувальні дні, Ви назавжди позбавитеся від зайвої ваги.

Дивіться далі