Бразильська епіляція

Бразильська епіляція стала популярною у 90-х роках. І з кожним роком все більше жінок стають її прихильницями з різних причин. Хтось це робить для себе, хто-то для того, щоб доставити задоволення своєму чоловіку.
Чим же вона відрізняється від звичайної процедури видалення волосся в зоні бікіні? Ну, головна відмінність, полягає в тому, що епіляція проводится скрізь, і навіть між сідниць. Можна, звичайно, залишити невелику смужку посередині (це справжня бразильська епіляція), але частіше за все жінки наполягають на повному видаленні волосся (називається, Сфінксом). У загальній складності, така процедура може зайняти від 15 до 30 хвилин. 

Що думають з цього приводу лікарі? 

Раніше деяким органам була потрібна додатковий захист від дії зовнішніх факторів. Зараз така потреба відпала, так як одяг дає певний захист. Деякі лікарі навіть вважають, що відсутність рослинності на інтимних ділянках це більш гігієнічно. Ніхто не може дати однозначної відповіді про те, чи потрібні волосся внизу чи ні. Це особисте рішення кожної жінки. 

Отже, як же цю процедуру роблять у салоні? 

Бразильська епіляція починається спереду і закінчується ззаду. Іноді може знадобитися міняти положення тіла і приймати дивні пози, щоб було легше видалити все непотрібне. 

Перед видаленням відразу обговоріть, чи хочете ви залишити трохи рослинності. Деякі жінки навіть просять пофарбувати те, що залишається. 

1. Вас відводять в окрему кімнату. Потім залишають одну, щоб ви змогли роздягтися і лягти на стіл. Тому про всяк випадок варто прихопити з собою простирадло. 

2. Якщо там все запущене, тоді вас можуть злегка обробити, так як необхідна довжина волосся для проведення бразильської епіляції повинна бути менше 1 см. 

3. Чим краще фахівець, тим швидше пройде процедура. Думаю, не варто розповідати, як наноситься віск на тіло. Всі вже або на власному досвіді знають, чи бачили у фільмах. Для тих же, хто не знає, розповідаю. Спеціаліст бере гарячий віск і наносить на шкіру. Потім бере смужку тканини і накладає на віск. Після того, як віск охолоне, роблять ривок. Не забувайте в цей час дихати. 

4. Якщо при першій спробі не вдалося все видалити, то фахівцеві доводиться висмикувати пінцетом прямі волоски. 

5. В кінці процедури фахівець наносить лосьйон. Відразу запитайте, що робити, якщо з'являться почервоніння, врослі волосся або інші неприємні явища. Кваліфікований персонал знає, що потрібно зробити в таких випадках. 

Деякі жінки після воскової бразильської епіляції хочуть назавжди видалити волосся. А може одна думка про воск викликає у вас паніку? Чи вас дратують постійно відростаючi волосся? Тоді можете зробити лазерну бразильську епіляцію. Хоча така процедура і дорожче, але ,разильська епіляція воском кожні 4-6 тижнів рано чи пізно виллються в таку ж суму. 

Після лазерної епіляції, результат більш стійкий. Під час процедури рука рухає лазер, який впливає на волосся і цибулину, в результаті такого впливу волосся перестають рости. 

Таку процедуру доведеться проводити кілька разів, щоб домогтися стійкого ефекту. Однак виходьте з доцільності і фінансових можливостей, перш ніж почати робити цю процедуру. Лазерна епіляція менш болюча і у неї менше побічних ефектів. У будь-якому випадку вибирати вам. 

Корисні поради 

Будь-яка процедура воскової епіляції болюча. Але при постійних відвідинах больові відчуття стають меншими. Можете спробувати випити чого-небудь знеболюючого десь за годину до процедури. 

Не соромтеся. Ви ж не боїтеся свого гінеколога. Повірте, фахівець бачив таке і раніше. І ви просто ще одна клієнтка. 

Бразильська епіляція перший час тримається 3 тижні, а потім знову на процедуру. З часом, ви зможете рідше відвідувати кабінет, десь раз на 2 місяці. 

Волосся повинні бути певної довжини. 

Готуйтеся, що можуть бути побічні явища. 

Розслабтеся. Не забувайте дихати. Пам'ятайте, ваш головний ворог - страх. 

Краще не проводити таку процедуру самостiйно. 

Ну що, леді, скоро купальний сезон, так що пора задуматися про те, щоб привести свою зону бікіні в порядок. А може ваш чоловік давно наполягає на експерименті. Порадуйте його і себе. Відкрийте нові грані своєї сексуальності.

Дивіться далі