Вечірні зачіски (фото). Торжество розкішного волосся

Що являють собою вечірні зачіски? По-перше, це незамінний засіб створення розкішного вечірнього образу для незабутньої події, по-друге - вечірні зачіски прекрасний спосіб підкреслити свою обізнаність у модних тенденціях.

Вечірня мода примітна тим, що змінюється невловимо: при тому, що французькі черепашки i високі начісування це вечірні зачіски "назавжди" і залишаються актуальними завжди, кожен сезон у тренд входять певні деталі, способи та стилі укладання. Не секрет, що успіх зачіски на сто відсотків залежить від майстерності і смаку стиліста. Тонкість в тому, що навіть залишаючись складною, вечірня зачіска не повинна бути перевантаженою деталями, інакше ввечері всі будуть дивитися на "шедевр перукарського мистецтва" і не звернуть уваги ні на вбрання, ні на макіяж, ні на природну чарівність власниці. 

Не менш важливо, щоб стиліст добре знав (і міг продемонструвати на практиці) різницю між весільною, випускною, урочистою, коктейльною зачіскою. Для кожного випадку існують свої негласні правила, і, щоб виглядати гідно, необхідно їх дотримуватися. Те, що відмінно підійде нареченій, буде дивно виглядати на корпоративному прийомі.

Інший момент - комфортність зачіски. Незвичайна і екстравагантна зачіска для вечора повинна тим не менш бути сумісна зі звичайною поведінкою, не утрудняти звичних жестів, не викликати почуття незручності. Багато прекрасних вечірніх зачісок, які Ви бачили в спеціалізованих журналах та портфоліо майстрів, створювалися тільки для того, щоб бути сфотографованими на завмерлій моделі. Ходити, розмовляти і взагалі жити з такою вечірньою зачіскою кілька годин може виявитися просто неможливо. Тому, вибираючи між двома варіантами зачіски, вирішуй на користь тієї, яка простіше. Менш складну вечірню зачіску є шанс "відремонтувати" самостійно у випадку "аварії" - це теж немаловажний аргумент.
Якщо вечір винятково важливий для вас і зовнішній вигляд відіграє першорядну роль, влаштуйте "тренувальне укладання", зробивши бажану зачіску незадовго до початку вечора. Так ви будете точно впевнені в правильності вибору зачіски або встигнете підібрати щось нове.  

Новітні тенденції можна описати двома словами: природність і ретро. Різка геометрія і достаток складносурядних форм однозначно в минулому, ультрасучасна вечірня зачіска була б навіть простою, якщо б не виявлялася такою гармонійною і красивою.У вечірньому авангарді, як і раніше хвилі і локони. Але в цих жіночних укладках стало відчутно менше солодкої романтичності i більше фатального рішучого гламуру. Завитки "волосинка до волосинки" нагадують  кінодив початку минулого століття, прекрасних і недоступних. Для короткого волосся та зачісок типу "боб" ідеально підходять "холодні хвилі": декадентський шик! 

Стилісти прикрашають волосся натуральних відтінків неяскравими, але помітними ексцентричними пасмами: мідно-зеленими, зефірно-рожевими, морозно-блакитними.

Ретельно завита копиця найбільш актуальна на волоссі середньої довжини: при цьому локони розділяються на тонкі пасма й укладаються пишно. Можете скомбінувати обсяг і гладкість: традиційна "черепашка" має виглядати важкою і поєднуватися з ретельно зачесаним зверху і з боків волоссям.
Вечірні зачіски відкривають обличчя і  обрамляють його ретельно укладеними і виглядаючими природно м'якими пасмами, чи складаються у високу укладку а-ля Одрі Хепберн з круглим гладким начосом. Подібного ефекту "кокона" можна домогтися, використовуючи шиньйони. Прикраси з верхнього волосся незамінні при створенні вечірніх укладок: вони допомагають прийти до цікавих результатів, якщо волосся короткуваті, і додають об'єм і довгим зачіскам. З їх допомогою можна формувати ультрамодні банти і стрічки з волосся. Крім того, шиньйони дозволяють проводити експерименти з кольором, не перефарбовуючи волосся заради одного вечірнього виходу в світ. 

Проділ роблять переважно прямим або боковим, чи уникають проділу як такого і просто прибирають волосся назад, пригладивши чи начесавши. Увага акцентується на природній гладкості і глянці здорового волосся: в останніх колекціях вечірні зачіски для волосся довжиною до шиї переважно гладко витягнуті і просто укладені, з прямим чи округлений краєм. 

Прикраси для волосся практично не використовуються, виняток становлять весільні зачіски, але і їх доповнюють досить скромно - дрібними милими квітами або кристалами прозорого кришталю.

Ольга Чернь

Дивіться далі