Трави для схуднення

Зниження ваги - проблема комплексна, і в ході її вирішення велику допомогу можуть надати лікарські трави для схуднення. По-перше, трав'яні збори можна використовувати для зниження апетиту, по-друге - для стимуляції обмінних процесів, по-третє - для нормалізації діяльності травної та видільної систем.

Анорексичною(знижує апетит) дією володіють добре відомі кукурудзяні рильця і насіння льону. Настій, що містить кукурудзяні рильця не тільки допоможе знизити апетит, але і надасть легку жовчогінну та сечогінну дію, сприятливо вплине на обмін речовин, знижуючи рівень холестерину в крові. Відвар насіння льону та лляна олія надають ніжну проносну дію, перешкоджають всмоктуванню в кишечнику деяких продуктів, нормалізують жировий обмін і сприяють зниженню рівня холестерину в крові. Ці рослини можна приймати як окремо, так і в комплексі з іншими травами, що надають легку проносну і сечогінну дію, а також стимулюючими діяльність шлунково-кишкового тракту. Наприклад, з вахтою, аптечною ромашкою, деревієм. Благотворно впливають на функціонування травної системи і пряні трави для схуднення: фенхель, аніс, петрушка, кріп. 

Для стимуляції обміну речовин добре використовувати збори, що включають в себе листя берези, ожини, мати-й-мачухи, кропиви траву і квіти бузини. Нормалізації вуглеводного (цукрового) обміну посприяють коріння лопуха і кульбаби, листя кропиви і чорниці, трава манжетки. Вважається, що хорошим «спалювачем жиру» є цибуля і часник, тому рекомендується активно застосовувати їх при приготуванні їжі. 

Багато хто для  найшвидшого схуднення сильно обмежують свій раціон або використовують монокомпонентні дієти. У цьому випадку не обійтися без вітамінних добавок. І тут трави для схуднення знову прийдуть на допомогу. Не забувайте включати у свій раціон чаї із шипшини, горобини, чорної смородини, малини, брусниці, листа кропиви. Це не тільки смачне, ароматне питво, але і безцінне джерело вітамінів і мікроелементів, які підтримають Вас у нелегкому шляху до хорошого самопочуття і красивої фігури. 

І не забувайте, що найшвидшому досягненню результату сприяє бадьорість духу та гарний настрій. Тут Вам допоможе лимонник китайський - тонізуюча і вітамінна рослина. Тільки не радимо захоплюватися їм людям, які страждають від гіпертонії, адже лимонник надає невелику гіпертензивну дію.

Дивіться далі