Як правильно підібрати бюстгальтер

Щоб правильно підібрати бюстгальтер, треба враховувати форму грудей, висоту, повноту. Незважаючи на те, що на форму грудей існує мода і пристрасті, бюстгалтер все ж не повинен спотворювати природні форми.
Ніхто не повинен здогадуватися, що високi пишні груди придбанi разом з бюстгальтерів. Гостроверха форма, модна ще зовсім недавно, зараз безнадійно застаріла. Форма бюстгальтера перш за все залежить від швів на чашечці, і буває двошовна, трехшовна і безшовна. Деталі бюстгальтера можуть бути неправильної форми, різного розміру - все це додасть грудям або округлість, або загостреність, або просто "розчавить" їх. 

Строго горизонтальний шов округлює груди, що особливо підходить жінкам з конусоподібними грудьми - такі чашечки надають їй природність. 

Вузькі груди трохи "розводять" філіжанки з вертикальними або трохи нахиленими швами. 

Чашечки зі швами у вигляді літери "Т" - піднімають груди. Нерідко їх дублюють поролоном або синтетичною ватою, які краще тримають немолодi або великі груди. Але бувають і легкі бюстгальтери з такими чашечками. 

На форму грудей, отриману в результаті облачення в бюстгальтер, впливають не тільки чашечки, але також бретелі і весь інший крій виробу. Наприклад передня частина, що скріпляє між собою чашечки. Широкi груди можна підкоригувати за допомогою бюстгальтера з вузькою смужкою тканини між чашечками. 

Кісточки - своєрідні підсилювачі, вони більш жорстко фіксують груди, піднімають їх. Тому вони особливо незамінні для жінок зі слабкими або великими грудьми. 

Для повних жінок з великими грудьми найбільш підходять моделі "масивні" і з нижньою  частиною яка не дає утворюватися складкам шкіри під щільно застебнутим бюстгальтером і додатково підтримує чашки. 

Багато що залежить від правильно обраного розміру бюстгальтера. Для точного визначення розміру вимірюється обхват під грудьми і по виступаючим точкам грудей. Останню мірку знімають в зручному, що добре сидить бюстгальтері, щоб не допустити помилки. 

Ще потрібно враховувати особливості національної фігури. Наприклад, у слов'янок грудна клітка ширша порівняно з італійками: грудна клітка у них більш вузька, а груди пишнi. Хоча, звичайно, кожна фігура індивідуальна. 

Модель бюстгальтера і матеріал, з якого він виконаний, диктують Вам, яку сукню можна одягти зверху: під що-небудь легке в мереживах ідеально підійде бюстгальтер з бавовняного шиття. Під трикотажний виріб, який облягає фігуру, краще надягти безшовний бюстгальтер з додаванням лайкри. Під строгий костюм можна одягти жорсткий бюстгальтер з кісточками та поролоном - він підкреслить Ваші форми навіть під твідом.

Дивіться далі