Макіяж для карих очей

Виразність карих очей важливо вміти правильно підкреслювати. Багато хто помилково вважає карі очі звичайними, але саме темний колір очей заворожує. Погляд карих очей можна зробити глибоким, яскравим. Світло-бурштинові або практично чорні - карі очі завжди красиві, незалежно від відтінку. Важливо тільки правильно підібрати макіяж, щоб підкреслити всі їх достоїнства.
1 етап: база під макіяж 

Гарний макіяж для карих очей залежить від того, наскільки акуратно будуть нанесені тіні і туш. Відомо, що тіні краще лягають на рівну зволожену шкіру. Для того, щоб зняти припухлості, набряки необхідно скористатися спеціальним кремом. Якщо під очима залягли тіні, їх потрібно замаскувати коректором. Він же допоможе приховати дрібні зморшки. Потім на шкіру навколо очей потрібно нанести тональний крем або флюїд, причому відтінок тонального засобу треба вибирати трохи світліше свого натурального відтінку шкіри. 

Припудрювати повіки не потрібно - це тільки підкреслить нерівності шкіри і зморшки. 

2 етап: вибір тіней 

Вибір відтінку тіней залежить від відтінку очей. Для світло-карих очей підходять глибокі сині і фіолетові відтінки. Важливо не нанасити тіні надто густо, щоб зберегти привабливість кольору ваших очей. 

Темно-карі очі можна підкреслити рожевими тінями, але тільки в тому випадку, якщо ви маєте ідеальний тон шкіри і якщо в білках очей не помітні червоні судини, інакше ви будете виглядати нездорово. Крім цього, темним очам йдуть червоні, жовті і сині тіні. 

Для інших відтінків карих очей - від горіхового до мідного чудово підійдуть золотисті, зелені і бежеві тіні. 

Не забувайте про контрасти. Саме для макіяжу карих очей можна використовувати помітні контрасти тіней, наприклад, білий і бузковий, бежевий і бронзовий і так далі. Але ні в якому разі не використовуйте в макіяжі для карих очей помаранчевий колір. На жаль, саме цей відтінок тіней не йде темним очам. 

3 етап: техніка нанесення 

Спочатку на всю повіку наноситься найсвітліший базовий тон тіней. Внутрішній кут ока і простір під бровою можна підкреслити мерехтливими світлими тінями. 

Потім нанесіть самий темний тон тіней від зовнішнього кута очей до центру, ретельно розтушуйте його. Верхню повіку можна підкреслити більш світлим відтінком тіней, в залежності від обраної колірної гами. Нижня повіка підкреслюється тим же відтінком тіней, який ви наносите на рухоме віко. Важливо ретельно розтушувати цю лінію по зростанню вій. Такий макіяж підходить для вечірніх виходів. 

4 етап: підведення і туш 

Макіяж для карих очей не може бути закінченим без використання олівця і туші. Наприклад, якщо ви використовуєте рожеві тіні, то краще всього вибрати фіолетову підводку. Її потрібно наносити точно по лінії росту вій і ретельно розтушовувати. Коричневі тіні поєднуються з ліловим контурним олівцем, чорний колір олівця поєднується з зеленими і бузковими тінями. 
Туш краще використовувати тільки чорного відтінку. Для того, щоб вії виглядали більш об'ємними і не злипалися, перед нанесенням туші їх можна злегка припудрити. Туш наноситься в два шари зигзагоподібними рухами від коріння вій до кінчиків. Якщо ви хочете візуально подовжити вії і зробити їх більш загнутими, то, навпаки, спочатку нанесіть туш на кінчики вій, а потім прокрасьте решту. 

Макіяж для карих очей може бути досить яскравим або практично непомітним, важливо тільки, щоб він був акуратний, підкреслював відтінок очей і поєднувався з вашим стилем, одягом і часом доби. Саме карим очам підходять яскраві фарби, які не виглядають вульгарно навіть удень. Правильно підібраний макіяж може зробити відтінок ваших очей вашим головним достоїнством. 

Кира Кам

Дивіться далі