Як вибрати крем проти зморшок?

Фруктові кислоти, вітамін A, антиокислювачі ... , дорогі креми проти зморшок, вони дійсно "працюють"? Або краще все-таки вирушати під ніж хірурга естетичного? 
На питання відповідає лікар-косметолог Марі-Естель Руж (Roux) - автор книги "50 років топ-вік"). 

Які сьогодні випускаються креми проти зморшок? 

У найпершу чергу існують креми проти зморшок, у складі яких є антіокісляючі компоненти, завдяки присутності вітамінів C, E або селену, наприклад. Вони захищають шкіру від зовнішніх нападів (забруднення, ультрафіолетове опромінення і т.д.) 

Потім, йде група кремів на основі фруктових кислот, що використовуються, головним чином для легкого пілінгу. Результат на який вони націлені - очищення, освітлення шкіри і стимуляція продукції колагену, яку вони підсилюють. 

Нарешті, теж велика група кремів на основі вітаміну A, найбільш потужного компонента для обробки зморшок, але, як правило, погано переносимого шкірою. Тому сьогодні існує багато кремів, складених на основі ретинолу, похідних від вітаміну A - які краще приймаються шкірою. Їх використання рекомендовано, починаючи з 35 років. 

Всі ці різні категорії кремів проти зморшок повинні також бути пристосованими до різних типів шкіри, так як не існує шкіри з одними і тими ж потребами. 

Як вибирати крем саме для свого типу шкіри? 

Тонка і ніжна шкіра повинна переважно «обслуговуватися» кремами на основі вітаміну C (ті самі, які сприяє виробленню колагену), щоб повертати пружність, і у разі потреби  кремами, що містять похідні з вітаміну A. 

Для молодої шкіри (20 - 30 років) з профілактичними цілями підходять ті ж самі креми. 

Для більш щільної і грубої шкіри, у випадку, наприклад, людей, які курять або багато перебували під сонцем, можна порадити швидше крем з натуральними фруктовими кислотами, для їх пілінгового результату, що витончає роговий шар шкіри і повертає яскравість такий шкірі, яка часто буває трохи тьмяною. 

Коли шкіра пошкоджена часом і коли вона має багато зморшок, потрібно орієнтуватися на креми на основі вітаміну A, якщо індивідуальна переносимість до нього нормальна, або до близьких за типом кремам. 

Як правильно використовувати всі ці креми? У якій черговості, наприклад? 

Спочатку, для жінок, які курять, часто бувають під сонцем або живуть у великому місті, я раджу застосовувати вранці креми з антиокислювачем, щоб захищати шкіру протягом цілого дня, а ввечері застосовувати крем проти зморшок (на основі вітаміну A або фруктових кислот). Така композиція кремів, яку я сама, зізнатися, дуже люблю, дає в результаті дуже чисту свіжу шкіру. 

Нарешті, необхідно застосовувати регулярно засоби по догляду за своєю шкірою, і міняти використані типи продуктів, кожні шість місяців, наприклад. Напевно, багато жінок помічали, що спочатку новий крем дає приголомшливий ефект, який поступово - у міру використання, зникає і врешті-решт той же самий незвичайний крем стає марним. Це і є якраз той самий момент, коли пора замінити крем. 

Ціна - чи є вона запорукою якості крему? 

Так, у тому сенсі, що якщо ціна на крем висока, то це тому, що лабораторія, яка його випускає в продаж, має великий бюджет, присвячений дослідженню і створенню крему з високопродуктивними і ефективними молекулами. Інакше кажучи, якщо крем в три рази дорожче, ніж звичайний крем, то він, зрозуміло, не в три рази більш ефективний. 

У кінцевому рахунку, креми проти зморшок, це працює? Або краще все-таки вирушати під ніж хірурга? 

Креми проти зморшок необхідні, якщо пам'ятати, що саме регулярне вживання кремів може відсунути появу все нових зморшок. Адже, навіть після хірургічної підтяжки неможливо обійтися без кремів. Але в той же час потрібно реально розуміти, що у засобів проти зморшок є тільки косметична ефективність: вони не роблять чудес, вони лише покращують естетичний результат, дають кращий аспект шкіри ... Втім, це вже немало!

Дивіться далі