Епіляція в домашніх умовах

Епіляція. Це поняття знайоме кожній сучасній жінці. Не всі представниці прекрасної статі мають можливість регулярно відвідувати салони краси, щоб робити процедуру видалення небажаного волосся. Ті, хто цю можливість не має, можуть зробити епіляцію в домашніх умовах.
Епіляція в домашніх умовах, безумовно, обійдеться вам значно дешевше, ніж в салоні, але для цього потрібна певна вправність. 

Гоління 

Найпростіший і доступний спосіб епіляції в домашніх умовах - це гоління. Це не самий ефективний спосіб, однак їм до цих пір користуються більше 50% жінок. Гоління підходить практично для будь-якої частини тіла. З недоліків даного виду епіляції в домашніх умовах (хоча гоління навряд чи можна назвати епіляцією) потрібно відзначити те, що волосся після такої процедури починають відростати вже через кілька годин після видалення. При цьому вони стають жорсткими, як щетина. Це відбувається тому, що при голінні видаляється тільки стрижень волоса, що знаходиться над поверхнею шкіри. Коренева ж частина волосся залишається недоторканою. 

Електроепіляція 

Електроепілятори діють наступним чином:  металеві диски що обертаються, стикаючись зі шкірою, захоплюють волоски як щипчики і видаляють їх. Дана процедура досить болюча і потребує від вас терпіння і витримки. Зараз на ринку епіляторів існують різні епілятори, з охолоджуючим, масажним ефектом, що знижують хворобливі відчуття. 

Після електроепіляція волосся росте повільно, що, безумовно, можна віднести до плюсів даного виду епіляції в домашніх умовах. До мінусів ж можна віднести те, що після використання електроепіляторов у багатьох жінок з'являються врослі волосся і має місце подразнення шкіри. Щоб цього не відбувалося, необхідно користуватися спеціальними засобами для гоління (гелі, муси) і після гоління (бальзами, лосьйони), які заспокоюють і пом'якшують шкіру. 

Електроепіляторами не можна користуватися жінкам з пошкодженою шкірою, вагітним жінкам, а також при варикозному розширенні вен. 

Епіляція гарячим воском

Процедура видалення волосся гарячим воском досить проста. Перед нанесенням воску на шкіру наносять спеціальний лосьйон. Далі на шкіру наносять віск, накривають смужкою тканини. Віск охоплює волосся і застигає разом з ними, потім його видаляють разом з волосками різким рухом. Після цієї процедури волосся відростає через 3-6 тижнів. Видалення воском дозволяє видаляти волосся з коренем, що робить шкіру гладкою на кілька тижнів. 

Депіляційні креми 

Ще один вид епіляції в домашніх умовах - використання депіляційного крему. Під дією депіляційного крему структура волосся руйнується, внаслідок чого вони легко віддаляються. Крем проникає всередину шкіри на глибину 4 мм. Після видалення даним методом волосся залишається гладким довше, ніж після гоління, але менше ніж після видалення воском. 

Використання крему. Крем наносять на потрібні ділянки шкіри і залишають на кілька хвилин (вказано в інструкції до крему). Потім спеціальним шпателем видаляють разом з волосками.

Дивіться далі