Стрижки і зачіски для тонкого волосся

Якщо у вас пишне і густе волосся, то вам явно пощастило, а от ті, кого природа наділила тонким і неслухняним волоссям, ніяк не можуть змінити його структуру. Однак і природу можна обдурити, зробивши тонке волосся візуально більш густими за допомогою правильної стрижки та укладки. Існує і деякі секрети догляду, які дозволяють зробити волосся більш слухняними.
Якщо ви звернетеся зі своєю проблемою до перукаря, то він напевно запропонує вам зробити волосся більш густим за допомогою ... фарбування. Так-так, трохи повороживши з фарбою, можна дійсно домогтися позитивного ефекту. Наприклад, дуже часто клієнткам з тонким волоссям рекомендують мелірування, або ж фарбують волосся так, щоб коріння були злегка темніше. Якщо користуватися натуральними фарбами, у складі яких є хна, то волосся стане помітно сильніше. Також є народні засоби для додання волоссю об'єму: наприклад, можна зробити маску з яєчного жовтка, збитого з рослинним маслом. Однак самим вірним способом додати волоссю бажаний обсяг є стрижки та зачіски для тонкого волосся. 

Перш за все, тонке волосся потребує стрижки середньої або короткої довжини - тобто волосся не повинно опускатися нижче плечей. Як відомо, за довгим волоссям доглядати складніше, ніж за короткими, а у разі, коли волосся тонке, це завдання стає і зовсім нездійсненним. Мета стрижок та зачісок для тонкого волосся полягає в тому, щоб створити якомога більше обсягу біля коріння. Можна зіграти на контрасті та зробити філіровку: створиться враження, що волосся густе біля коріння і втрачають пишність до кінчиків. 

Вашими помічниками при створенні стрижки та зачіски для тонкого волосся є численні шампуні, бальзами-ополіскувачі, маски, муси, лаки та інші косметичні засоби, розроблені спеціально для додання обсягу тонкому волоссю. Проте в гонитві за красою не перестарайтеся: якщо нанести занадто багато гелів і кремів, волосся буде здаватися «придавленим» їх вагою. Важливо, щоб текстура всіх використовуваних вами засобів була максимально легкою. Спробуйте використовувати блиск для волосся: він візуально зробить зачіску пишніше. 

Тонке волосся - це не привід відмовлятися від модних зачісок. Особливо пощастило тим, у кого волосся в'ються: ви можете легко створити романтичний образ за допомогою зачіски. Для цього досить домогтися ефекту злегка недбалих кучерів. При сушінні волосся феном не вмикайте функцію гарячого повітря. Нахиліть голову вниз і сушіть волосся, починаючи від коріння. Таку зачіску можна зробити і без допомоги фена. Час від часу стискайте пасма волосся, а після того, як вони висохнуть, збризніть коріння волосся лаком і розпушiть отримані локони. Таким чином, стрижки та зачіски для волосся дають вам великий простір для фантазії. 


Якщо волосся у вас не було тонким від природи, але порідшали з-за пошкодження або хвороби, то їм можна допомогти, відновивши початкову структуру. Вибираючи препарати по догляду за волоссям, зверніть увагу на їх склад: вони повинні містити кератин,  ваші волосся не виробляють його в достатньому обсязі самостійно. Також в препаратах повинно міститися мінімум жиру, який склеює і без того тонке волосся. Для того щоб протистояти випаданню волосся, доведеться підійти до проблеми комплексно: визначити причини, почати правильно харчуватися, приймати вітаміни для волосся. А стрижки та зачіски для тонкого волосся допоможуть тимчасово впоратися з проблемою зовні. 

Регулярно та послідовно доглядати за волоссям вдається далеко не всім, адже у кожної з нас є безліч повсякденних турбот і вдома, і на роботі. Тому стрижки та зачіски для тонкого волосся - це найпростіший спосіб створити гарну зачіску, яку буде легко укладати й підтримувати. У результаті тонке волосся буде відмінно виглядати, не доставляючи вам зайвого клопоту. А адже до цього і прагне кожна сучасна жінка.

Карпова Татьяна

Жіночі Штучки з сайту: JustLady.Ru

Дивіться далі