Як признатися в коханні. 27 способів признатися йому в коханні

Зробити це можна по-різному: ніжно, весело, безглуздо, романтично ... І - без слів ...

1. Покладіть в його келих лід, залитий у формі серця. А раз на тиждень кладіть в кишеню його піджака цукерочку у формі серця. 

2. Зустріньте його в аеропорту з чергового відрядження. Щоб уникнути казусів до того, як він вас помітить, переконайтеся, що він "не зустрічаця" з ще однією любителькою сюрпризів. 

3. Перед роботою непомітно покладiтm йому в портфель коробочку з домашньою їжею. Тільки обов'язково перевірте, щоб коробочка була щільно закрита. Інакше ваш маленький сюрприз може бути неправильно сприйнятий. 

4. Зіграйте з ним в його улюблену гру, навіть якщо вона називається "Морський бій", а ви погано орієнтуєтеся в декартовій системі координат. (Якщо ви віддали перевагу грi, в якій міркуйте краще його, не забувайте - дайте виграти і йому теж!) 

5. Перегляньте його гардероб і пришийте відірванi гудзики на його куртках, сорочках і брюках. Постарайтеся виконати одну умову: не кажіть йому про це - нехай все побачить сам! 

6. Поставте вдома або в машині музику з його улюбленими виконавцями. 

7. Вимкни світло перед відходом до сну, перевірте, чи добре він укритий ковдрою. 
Прокинувшись серед ночі, перевірте - "накрите" ще раз. І не забудьте поставити будильник: собі - щоб не проспати другу перевірку i йому - щоб побачив і оцінив вашу турботу. Якщо після цього вам не вдалося знову заснути, сміливо переходьте до наступного пункту. 

8. Запросіть його разом зустріти світанок. 

9. Запропонуйте йому покататися верхи на конях. Завершіть прогулянку пікніком на лісовій галявині. При відсутності навичок верхової їзди можна обмежитися власними ногами, галявина за бажанняv замінюється найближчою лавкою. 

10. З фруктів викладіть на кухонному столі три слова "Я тебе люблю" і мовчки дочекайтеся, поки він побачить цей витвір мистецтва. Якщо він не любить фрукти або з яких-небудь причин їх не виявилося під рукою в момент вашого творчого пориву, проявіть винахідливість: в будь-якому будинку в будь-які часи знайдеться небагато макаронів (уявляєте, як витіювато можна викласти цю фразу ?), пачка солі або упаковка цукру - у двох останніх випадках фразу ви не "викладете", а "висипете" на стіл, що буде ще оригінальніше! 

11. Нехай морозилка вашого холодильника завжди буде забита його улюбленим морозивом! 

12. З правдоподібною посмішкою приєднаєтеся до його ранкової пробіжки.

13. Приготуйте йому блюдо, яке він сам любить, але добре знає, що ви його терпіти не можете.

14. Хваліть його за добрий смак у всьому, включаючи ще не отримані вами подарунки ... 

15. Якщо він подряпався, притисніться щокою до цього місця. Якщо це сталося "завдяки" вам, то слід посилити ласку і це місце поцілувати. 

16. В якості знака особливої любові зробіть за нього роботу по дому, яку він втомився робити з року в рік: наприклад, підстрижіть газон, приклейте (прибийте)  шпалери, прочистіть злив в кухонній раковині, якщо ви - жінка "звичайна". Якщо ж ви бізнес-леді, вигуляйте свою улюблену собачку, разом укладіть  дитину спати, дозвольте йому нагодувати вас домашньою вечерею. Тільки не мийте посуд: доглянуті нігті ризику піддавати зайве.

17. Не робіть йому зауважень, навіть якщо він здійснює наліт на холодильник серед ночі (ви ж самі залишили там морозиво - див. вище). 

18. Якщо він перекотився уві сні на ваш бік ліжка, не випихайте його. Спробуйте скористатися цією несподіваною удачею ... 

19. Візьміть в прокаті відеофільм, який ви колись разом подивилися вперше. Якщо він жує чіпси, дивлячись у телевізор, постарайтеся синхронно з ним зробити те ж саме. Зустріч ваших рук в пакеті з чіпсами може стати доленосною для сьогоднішнього вечора. 

20. Проявіть інтерес до того, що він зазвичай робить без вас: сходіть на футбольний матч. 

21. Навчіться правильно зав'язувати краватку і запропонуйте свою допомогу перед його відповідальним заходом. 

22. Поки він приймає душ, пропрасуйте рушник, потім дайте йому за завіску, коли почуєте, що шум води припинився. 

23. Намагайтеся вловити навіть найтонші натяки на подарунок, який він хоче для себе у свій день народження. Навіть якщо цей день настане лише через кілька місяців ... 

24. Час від часу дозволяйте йому повередувати на рівному місці. 

25. Зробіть колаж з ваших загальних фотографій і повісьте його на двері в прихожій. 

26. Тулиться до нього тісніше не тільки під час сильної грози. 

27. Частіше посміхайтеся йому. І для цього зовсім необов'язково чекати приводу!

Дивіться далі