Біг для схуднення

Біг це одна з найпростіших дій які можуть сприяти боротьбі із зайвими кілограмами, а так само допомогти Вам з емоційним розвантаженням. Поза сумнівом, і те, що біг є виключно корисною справою для всього організму. Але, роблячи це неправильно можна завдати шкоди організму. Після того як Ви дозріли й вирішили приділяти максимум уваги бігу, то зовсім необов'язково занурюватися в цю справу з головою і ізмочалювати себе на дистанції. Це тільки завдасть шкоди організму. Починати треба з невеликих навантажень, даючи організму до них звикнути, а збільшувати дистанцію тільки на 5-10% на тиждень.

Інтенсивність навантажень вимірюється частотою пульсу,  частота ударів під час бігу повинна бути 65-70% відсотків від ЧСС, (ЧСС мах + 220 - вік). Пам'ятайте при більш низьких показниках ефект знижується а при більш високих ви ризикуєте підірвати здоров'я. Виміряти пульс дуже просто, прикладіть палець до сонної артерії бажано при цьому не тиснути на неї і порахуйте за 10 секунд, а потім треба це число помножити на 6 (можете використовувати калькулятор бажано побільше, що б він служив Вам обтяженням під час бігу).

Тепер про спортивну ходьбу

Відразу хочу сказати, що спортивна ходьба це зовсім не означає приємна прогулянка в суспільстві балакучих і ерудованих людей. Прості прогулянки під мірне просторікування про моду, політику й кіно (я не маю на увазі те, що тема в даному випадку важлива) досить мало ефективні. Пам'ятайте при спортивній ходьбі необхідно тримати високий темп, а головне пам'ятати, що треба спочатку наступати на п'яту а потім вже плавно перекотитися на стопу. Це відмінна вправа для людей з надмірною вагою, чудово тренуються м'язи ніг, грудей, спини. А головне при спортивній ходьбі не травмуються суглоби. Увага повним людям слід спочатку обов'язково освоювати спортивну ходьбу і лише потім переходити на біг.

Кілька відповідей на найпоширеніші питання. Я їх викладу в якості рекомендацій.

Пам'ятаєте не коли не бігайте по асфальту це травмує суглоби й може зачепити навіть поперек. Найкраще бігати на спеціальних бігових доріжках, можна і в парках на рівних  доріжках. Якщо сьогодні жаркий день і ви чудово наїлися і у вас від переїдання і спеки не добре самопочуття, то в цьому випадку ви повинні швиденько одягнути спортивне  і відправитися на лоно природи куди-небудь до річки не квапливим кроком де тінь і прохолода, а от бігати в такий день не потрібно.

Ще одна рекомендація якщо ви навіть за хлібом їздите в сусідній магазин, за останні п'ять років бігали тільки для того що б встигнути на автобус і то безрезультатно, вам, думаю не варто уявляти себе гірським бійцем підрозділу «Едельвейс» та лізти в гори при цьому намагатися бігати по пересіченій місцевості. Це тільки посилить навантаження на Ваші стопи, сухожилля і коліна. Самі розумієте до чого це призведе. Пам'ятайте головне займатися регулярно і послідовно.

Жіночі Штучки з сайту: hudeemtut.ru

Дивіться далі