Секс під час місячних

Ти цілий тиждень не підпускала до себе бойфренда. Хіба можна займатися сексом під час місячних?! 
Так склалося, що в європейській культурі "критичні дні" - це велика таємниця. Мало того, ще й ганебна. Між іншим, навіть відповідні гігієнічні засоби широко з'явилися лише в минулому столітті, коли жінки-лікарі почали займатися цим питанням. До цього часу пані взагалі намагалися не виходити з будинку в "критичні дні".
Сором і збентеженя, пов'язані з цим періодом, залишилися і зараз. Деякі жінки уникають навіть цілуватися зі своїми чоловіками: раптом їм захочеться сексу, а не можна! 
Ми придумуємо різні "пристойні" назви для цих неприємних днів і майже ніколи не називаємо їх словом "менструація". 

Навіть дивно: як можна до цих пір соромитися таких природних фізіологічних процесів, коли щодня по телевізору рекламують прокладки з крильцями і тампони. 

У традиційних племенах Африки не роблять відмінності між сексом у звичайні дні і в "критичні". І жінки цих племен поняття не мають, що таке біль і дискомфорт під час місячних, так як оргазм знімає відчуття напруги і скорочує тривалість "критичних днів".

У "критичні дні" бажання нерідко зростає, за рахунок припливу крові, загострюється чутливість. На те, щоб її гальмувати, витрачається багато сил. Нас мучать не тільки твердий живіт, необхідність постійно контролювати гігієнічний бік справи, гостра потреба залізти в душ в середині робочого дня, але і просте бажання зайнятися сексом. 

Весь цей комплекс робить чотири-п'ять днів особливо нелюбимими і противними. Хтось із зітханням згадує вагітність, коли цілих дев'ять місяців можна було відпочити від менструації! 

Вихід з цієї ситуації є - ні в чому собі не відмовляти! Навіть самі сором'язливі чистюлі в ці дні цілком можуть давати вихід  напрузі. Для того щоб уникнути якихось неприємних наслідків, потрібно проявити зовсім небагато фантазії. Ти і твій супутник можете зупинитися на попередніх ласках, зайнятися оральним сексом (якщо ти, звичайно, користуєшся тампонами). Спробуйте такий варіант: чоловік зверху, жінка в середині, товстий махровий рушник - знизу. 
Цей простий спосіб допоможе і отримати задоволення, і зберегти лiжко в чистоті й порядку. Займіться любов'ю в душі під проточною водою. 

Секс під час місячних: про техніку безпеки 

Гігієна повинна дотримуватися обома! Пам'ятай, що в "критичні дні" небезпека підхопити інфекцію дуже велика, тому обов'язково варто користуватися презервативом. 

Дуже активний секс під час місячних може викликати сильну кровотечу, краще віддати перевагу акуратним плавним рухам. У перші кілька днів, коли кровотеча і так сильна, в ідеалі варто обмежитися поцілунками і обіймами. Ну і, звичайно, все має бути в задоволення і з доброї волі. 

Врахуй, що в "критичні дні" можна завагітніти, хоча вірогідність цього і менше, ніж в інші дні. Однак, якщо у тебе цикл коротше звичайного або менструація з якихось причин затягнулася на пару днів (наприклад, від зайво активного сексу), то сперматозоїди, що потрапили в твоїй організм, як раз доживуть до овуляції. Термін життя сперматозоїда - 5-7 днів, а "безпечними" вважаються лише два-три дні після закінчення місячних. Проста арифметика показує, що партнер цілком може зробити тебе мамою, а себе - татом без зайвих зусиль.

Дивіться далі