Обруч для схуднення

Багато з нас добре пам'ятають, як у дитинстві крутили навколо талії яскравий пластмасовий обруч. Тоді це було просто весело і цікаво, а тепер обруч може стати гарним помічником у боротьбі із зайвими кілограмами, особливо в комплексі з правильним харчуванням і заняттями спортом. Ті, у кого він ще стоїть за шафою - діставайте і починайте тренуватися! Решта можуть придбати цей корисний тренажер у спортивних магазинах. Можна купити обруч і через інтернет - зараз є розбірні моделі, і вам надішлють його в невеликій посилці.
Обруч допомагає схуднути, особливо корисний обруч для талії. Вправи з ним дають приголомшливі результати: обруч прибирає живіт, кручення обруча практично замінює сеанс масажу. У тих, хто ще не познайомився з цим невеликим, але ефективним переносним тренажером відразу можуть виникнути питання. Як схуднути за допомогою обруча? Скільки треба крутити обруч? Скільки калорій спалює обруч? Як прибрати живіт з допомогою обруча? Чим корисний обруч крім схуднення? Спробуємо відповісти на ці та інші питання. 

Обруч або хулахуп? 

Хулахуп - саме так називають обруч у всьому світі, на жаль, у нас на батьківщині назва "хулахуп" не прижилася. Поки весь світ продовжує крутити хулахуп, в нашій країні не проходить мода на обручі для схуднення. Халахуп для схуднення діляться на різні види, в залежності від того, які заняття з обручем планується виконувати. 

Найбільш популярні наступні: 

Звичайні пластмасові хулахуп або з легкого металу. 

Важкі моделі хулахуп. Хороши тим, що при роботі з ним витрачається більше калорій, а значить, схуднення йде швидше. Існують різновиди таких хулахуп, наприклад металеві обручі для схуднення. 

Розбірні обручі. Хороши тим, що кількість сегментів зазвичай можна варіювати, тим самим роблячи діаметр обруча більше або менше. А ще сегменти хулахуп бувають порожніми, і їх можна зробити важче, наприклад, насипавши всередину пісок. 

Масажні обручі. Мають на внутрішній поверхні виступи або кульки, такі хулахуп бувають цільними або розбірними. Ефективність обруча для масажу доведена науково. 

Гнучкі м'які обручі, легкі або важкi. Їх можна використовувати як еспандер, тренувати з їх допомогою руки і ноги, робити вправи на розтяжку. В іншому вони не відрізняються від звичайних моделей. 

Гімнастичні обручі. Вправи з обручем для гімнастики дають приголомшливий ефект, заняття з обручем даного виду  приносять користь всьому організму. 

Чи допомагає обруч схуднути? 

Чим же хорош для схуднення обруч? По-перше, простотою та зручністю використання. Застосування обруча не вимагає особливих умінь і навичок, крутити його легко і не набридне. Можна крутити обруч і одночасно дивитися телевізор або спілкуватися з домашніми - на схуднення з обручем майже не витрачається дорогоцінний час. По-друге, поліпшення циркуляції лімфи сприяє спалюванню жиру і знижує прояви целюліту. І при всьому при цьому, заняття з обручем - це повноцінне спортивне тренування, під час якого спалюються калорії, зміцнюються м'язи, формуються красиві форми талії, живота і стегон. А ще кручення обруча покращує кровообіг - це дуже добре позначається на стані шкіри, на роботі кишечнику та інших внутрішніх органів. 

Вправи з обручем для схуднення досить легко почати. Спочатку краще всього займатися з звичайним, легким обручем. Починати заняття варто з п'яти хвилин на день, і поступово довести час занять до півгодини. Коли крутити обруч увійде в звичку, можна починати займатися з обважненим обручем, або обважнювати вже наявний, якщо його конструкція дозволяє. Заняття з обручем можна поєднувати із звичайним тренуванням, наприклад, крутити його між вправами для рук і вправами для ніг. 

Заняття з масажним обручем вимагають особливого підходу. Справа в тому, що вплив виступів на його внутрішньої поверхні з незвички може бути болючим, і навіть призвести до виникнення синців. Лякатися не треба, це нормально, але перший час, перед тим, як крутити масажний обруч, краще надягати широкий пояс або товстий светр. Залізний обруч для схуднення також вимагає звикання і тренування для успішних занять. 

Хулахуп для схуднення, в принципі, досить безпечний, але перед заняттям переконайтеся, що ви не розіб'єте обручем що-небудь, і нікого не зачепите. Під час вправи треба тримати ноги на ширині плечей або трохи ширше. Бажано напружити прес і м'язи попереку, і утримувати їх в напрузі до кінця заняття, це підвищить ефективність тренування. А ще, для більшого ефекту від обруча, крутити хула хуп треба регулярно. 

Літнім людям і жінкам під час критичних днів не бажано використовувати спортивний обруч, масажний або обважений хулахуп. Вагітні, а також люди з хворобами органів черевної порожнини та спини обов'язково повинні проконсультуватися з лікарем перед тим, як починати крутити обруч. А всім іншим його використання сміливо можна рекомендувати. Обруч легко транспортувати і зберігати, вірогідність отримати травму або завдати собі шкоди мінімальна, при відсутності протипоказань. А ефект від використання відчутний, хоча і помітний не відразу. Намагайтеся не переїдати, робіть вправи регулярно і ви обов'язково схуднете!

Дивіться далі