Епіляція лобка

 Жінки всього світу (за рідкісним винятком) намагаються видалити зі всього тіла небажане волосся. Традиційно жінка повинна бути приємною на дотик і, як наслідок, гладкою, на противагу брутально волосатому чоловікові. Що робити, якщо волохаті руки і колюча борода чертовски сексуальні. Одні дами нещадно мучать волосся на ногах, інші над верхньою губою, і - вже зовсім делікатна справа - волосся на лобку, в широкому сенсі, так звана, зона бікіні. Наприклад, у Франції приділяють увагу ногам і не надають значення епіляції лобка. В Америці ретельно обробляють область бікіні. Японки, які страждають буйним зростанням волосся, тільки останнім часом стали знищувати волосся на тілі. 

Епіляція лобкового волосся не дуже популярна в Росії. За даними статистики, приблизно 40% відсотків жінок нічого не роблять з лобковим волоссям взагалі, 35% підголють їх з боків, стрижуть ножицями до мінімальної довжини, 20% періодично збривають лобкове волосся. І лише 5% роблять епіляцію не тільки зоні бікіні та глибокого бікіні, але і лобкового волосся. 

Отже, перше і цілком законне питання: навіщо знищувати волосся на лобку? 

Супротивники і натуралісти небезпідставно вважають, що кущувата рослинність в інтимній зоні - свідчить про підвищену сексуальність. І, як мінімум охороняє статеві органи, зберігає природну мікрофлору. На додачу, виявляється, що більшість чоловіків (більше 80%) висловилися на користь волосків, тобто не хотіли б бачити зовсім гладке інтимне місце. Споглядання кудряшек вони вважають спокусливим. 

І, тим не менше, традиції знищувати волосся в області бікіні і на лобку - вже більше 3 тисяч років. Прагнення прекрасної статі виголювати інтимні місця сходить до стародавніх східних культур, в яких видалення волосся на лобку і в промежині вважалося і вважається нормою для жінки. Це, наприклад, характерно для Індії, низки азіатських і арабських країн. У Стародавньому Єгипті і Старому Римі багаті матрони мали рабів з особливими навичками. Для видалення волосся використовували ножиці і щипчики, а для «декорування» хну, їй фарбували волосся. Ймовірно, до цього є крім естетичних і культурних ще й географічні передумови (відсутність води, велика кількість пилу). 

Прихильники Фрейда бачать в бажанні видалити волосся з лобка несвідому схильність чоловіків до молоденьких дівчат. З іншого боку, чоловіки, які вважають за краще бачити в своїй партнерці знаючу толк в постільних іграх жінку-вамп і не мають потягу до недосвідчених дівчат, можуть досить негативно відреагувати на повністю поголений лобок своєї подружки. 

Отже, існує кілька способів впоратися з небажаною «рослинністю». Депіляція - це видалення волосяного покриву, що знаходиться над шкірою. До цього методу відносять видалення волосся бритвою, щипчиками, кремами-депіляторами і, як це не звучить парадоксально, біоепіляція (видалення воскової аплікацією). Метод епіляції впливає на волосяний фолікул, руйнуючи його. 

Види епіляції 

Лазерна епіляція - найнадійніший спосіб видалення небажаної рослинності. Найкраще підходить для жінок з темним волоссям і білою шкірою. Суть методу полягає в тому, що на волосся направляється промінь лазера, фолікули нагріваються і руйнуються. Для стійкого ефекту необхідно зробити до 10 процедур. Безсумнівна перевага також - абсолютна безболісність, тому процедуру можна проводити навіть на самих ніжних ділянках тіла. 

Фотоепіляція. Близька по суті до лазерної, але менш дорога. На вибрану зону наносять особливий склад, а потім впливають спеціальним приладом, випромінюючим світлові промені. Меланін - пігмент, що міститься в волосі і цибулині, - поглинає світло, який перетворюється на теплову енергію, під її впливом волосяний фолікул руйнується, згортається як білок. Метод протипоказаний людям з підвищеною світлочутливістю. Через 2 місяці процедуру слід повторити. Для повного знищення волосся потрібно від 3 до 10 процедур. 

Електроепіляція відрізняється від двох попередніх тим, що цибулину руйнують за допомогою електричного струму, який підводять тонкою голкою. 

Повторюючи процедури, ви збільшуєте шанс або зовсім позбавитися від небажаного волосся, або зробити їх тонше і мало помітніше. Необхідно пам'ятати про протипоказання  апаратної епіляції: онкологічні захворювання, грибкові інфекції, захворювання шкіри і вагітність. 

Відрізняють два види епіляції в інтимній зоні: епіляція лобка і «глибоке бікіні», коли волосся видаляються з статевих губ і навколо анального отвору. Перед епіляцією області глибокого бікіні непогано було б проконсультуватися з лікарем-гінекологом, щоб виключити можливі ускладнення. 

Найчастіше епіляція лобка - це перший крок до бікіні-дизайну - симбіозу епіляції та інтимної стрижки, який можна позначити як «коректування волосяного покриву в паховій області». Вона залежить як від густоти й типу волосся, типу статури, так і від польоту фантазії власниці і дизайнера. Майстер бікіні-дизайну підстриже, пофарбує, прикрасить інтимне місце. Є кілька правил, які необхідно враховувати: великим жінкам зазвичай не підходять вузенькі стрижки, тоненькі смужки і дрібні малюнки. Жінкам з широкими стегнами майстри зазвичай рекомендують або вертикальні стрижки, або стрижки що розширюються до верху. Дівчатам з вузькими стегнами підійдуть  горизонтальні стрижки. Якщо вам пощастило і фігура стандартна - вибирайте будь-який тип. Існують свої віяння моди: ієрогліфи, східні мотиви, листочки-квіточки, сердечка, метелики ... Застосовується фарбування і навіть татуаж. Є своя «класика» - так звана «бразильська доріжка», коли найглибше бікіні доповнюється вузькою смужкою. Найекстравагантніший варіант - прикраса стрижки стразами і пір'ям. Правда, це самий недовговічний варіант, що закінчується походом в душ. 

Який би з варіантів ви не вибрали - це вже шлях до різноманітності свого інтимного образу, експериментуйте, і нехай цей дизайн оцінить ВІН. 

Людмила Соколова

Дивіться далі