Йога для схуднення

Зайва вага - одна з найбільших проблем нашого часу. І справа не тільки в тому, що худі нині в моді. Велика вага, перш за все, згубно впливає на здоров'я людини.
Задишка, плоскостопість, сколіоз - це далеко не всі наслідки зайвих кілограмів. Отже, коли ви зрозуміли, в чому полягає трагедія, рішення прийшло саме - треба худнути! Але, перш ніж вдаватися до якихось заходів, обов'язково треба звернутися до лікаря, адже надмірна вага може бути не причиною, а наслідком захворювання, наприклад, діабету. 

Отже, ви побували у лікаря, який підтвердив, що здоров'я ваше у відносному порядку і подальше його поліпшення залежить тільки від вас. 

Тепер треба вирішити, як саме ви збираєтеся втілювати ваш план в життя. Способів схуднути є багато. Можна, наприклад, сісти на одну з численних дієт. Але от лихо, більшість дієт відрізняються однією неприємною особливістю: не дають стабільного результату, тобто після того, як ви, голодні, але задоволені результатом, кидаєте дієту, зайві кілограми повертаються, та ще й полонених з собою приводять. 
Значить, треба підвищувати фізичні навантаження. І тут є багатий вибір: біг, фітнес, плавання, аеробіка і ще багато іншого. У даній статті, ми хочемо з вами поговорити про йогу, як про засіб схуднення та оздоровлення. 

Йога народилася в Індії тисячоліття тому, і швидко розповсюдилася по всьому Індокитаю, поклавши основу широко відомої останнім часом гімнастики цигун, у-шу та цілій низці єдиноборств. Йога для схуднення - це по суті справи, вивірене за багато століть з'єднання дієти, фізичних вправ (асан або поз) і тренування свідомості. Все це разом дає хороші результати за умови, що ви будете точно слідувати вказівкам тренера і наберетеся терпіння, так як результати занять позначаться на вашій фігурі не раніше ніж через три місяці. Дотримуватися комплексу вправ йоги для схуднення при цьому буде потрібно кілька разів на тиждень. 

Ще одна перевага йоги в тому, що ви можете займатися вдома, в будь-який зручний для вас час. Вам не знадобляться дорогі форма та інвентар, достатньо буде невеликого килимка і  одягу. Але основне, що потрібно при занятті йогою, це навчитися приводити себе в необхідний стан духу і намагатися утримувати його весь день. Існує й спеціальна дієта, яку допоможе підібрати ваш тренер. 

І ще одна умова при заняттях йогою, якої обов'язково треба дотримуватись - втрата ваги не є основною метою. Найголовніше - знайти фізичне і духовне здоров'я. Дотримуйтеся саме такого погляду і у вас все обов'язково вийде. 

Чи допомагає йога схуднути? Йогу для схуднення корисно включити до комплексу. Тобто схуднути з йогою без обмеження харчування й додати у своє життя більш активних фізичних навантажень у вас навряд чи вийде. Схуднути з допомогою йоги можливо лише на довгій дистанції. Результати будуть відчутними, якщо вправи йоги для схуднення будуть відбуватися регулярно. Можливо, не кожен день, але хоча б 3-4 рази на тиждень. Пози йоги для схуднення підкаже ваш тренер, він же дасть рекомендації по рівню навантажень конкретно під ваш стан. Звичайно, можна займатися йогою для схуднення самостійно, наприклад, з відео-уроків, але ефект буде помітно нижче, ніж при заняттях йогою в групі.

Дивіться далі