Користь грейпфрута

Користь грейпфрута для схуднення переоцінити не можна. Цей фрукт - перший помічник в боротьбі із зайвою вагою.

Корисні властивості грейпфрута 

Грейпфрут має високі дієтичні та лікувальні властивості. Грейпфрут корисний тим, що він покращує апетит, сприяє нормалізації процесів травлення і зменшення функціональних розладів печінки, знижує кров'яний тиск, сприяє відновленню сил при втомі. Глікозиди, що містяться в плодах грейпфрута, мають антисклеротичну властивість. 

Грейпфрут склад

Плоди містять 90% води, 4-7% цукрів, 1-2% органічних кислот, пектинові речовини. У 100 г соку плоду міститься до 45 мг вітаміну С, а також вітаміни В, D, Р. 

Грейпфрут багатий клітковиною, містить антиоксиданти - вітамін C і вітамін A. Відноситься до числа фруктів і овочів, вживання яких знижує ризик ракових захворювань і захворювань серцево-судинної системи (коронарної недостатності, гіпертонії). 

Грейпфрути бувають білими, рожевими, червоними за кольором м'якоті. 

При виборі плодів у магазині керуйтеся зовнішніми виглядом і вагою - плоди повинні здаватися "важкими" для свого розміру. Деяка зеленуватiсть шкірочки не обов'язково означає низькі смакові якості. Плоди повинні бути правильної форми і щільними на дотик. 

Грейпфрути відносяться до фруктів, які не володіють властивістю дозрівання після того, як вони зібрані. Смужки на шкірочці грейпфрутів, що нагадують шрами, викликані зіткненням молодих плодів з гілочками дерева під час вітру, і не є ознакою дефекту товару. 

Найкращим чином грейпфрути зберігаються при температурі 10 - 14 градусів. 

Грейпфрут і схуднення 

Грейпфрут містить ферменти, які сприяють спалюванню жиру, що, у свою чергу, призводить до швидкого і значного зниження ваги. Вживаючи половинку грейпфрута щодня перед кожним прийомом їжі, ви схуднете за рік на 8 кг без дієт! 

Грейпфрут користь 

- Грейпфрут поліпшує травлення й прискорює обмін речовин. 

- Грейпфрут знижує артеріальний тиск. 

- Грейпфрут нормалізує роботу печінки. 

- Грейпфрут розчиняє солі (у свіжому вигляді). 

- Грейпфрут знижує рівень холестерину в крові. 

- Грейпфрут має протиракову дію. 

- Грейпфрут сприяє молодості і довголіттю. 

Грейпфрут необхідно вживати 
при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, раку шлунка та підшлункової залози, гіпертонії (підвищений артеріальний тиск) 

Грейпфрут потрібно їсти до їжі 
для кращого засвоєння. 

Калорійність грейпфрута 
35 ккал у 100гр продукту. 

Грейпфрут з-за своїх корисних властивостей відноситься до того типу продуктів, який бажано вживати щодня. 

Важливо! 

Позитивні властивості вказано для свіжих продуктів, які не піддавалися тепловій обробці і нагріванню вище 47 градусів. Тривала теплова обробка знижує корисні властивості продуктів (органічні речовини переходять у погано-засвоювану форму.

Дивіться далі