Плоский живіт і ідеальні сідниці!

У деяких з нас саме живіт псує силует, в інших - це сідниці. 
Як отримати плоский живіт і ходу бразильянки в стрінгах?
Плоский живіт. 

Живіт - це чутливе місце багатьох з нас! Вагітність, погане травлення, сидяча робота, стрес, передменструальний синдром - при всьому цьому важко зберегти плоский животик. Але, перш ніж кидатися на драконівські дієти або рватися в спортзал, перемістіть свою увагу на рівень вашого пупка. 

На сьогодні доведено, що мозок і живіт сполучаються між собою за допомогою «нейропередатчіков». Недавні роботи американського дослідника Майкла D. Гершон, фахівця в галузі молекулярної біології, доводять, що наш кишечник настільки інтелектуальний, що він здатний виробляти свої власні молекули «антистрес»! 

Мова йде про нейрогормони, кількість яких змінюється в залежності від середовища, харчування і перенесених інфекцій. Щоб стимулювати продукцію цих молекул для свого ж власного благополуччя і таким чином стимулювати функції кишечнику по висновку і засвоєнню, почніть з того, щоб ослабити напругу кишечнику, роблячи ставку на глибоке дихання, релаксацію та масажі. Ви зможете оптимізувати результати за допомогою спеціалізованих кремів або тонізуючих вправ. 

Гарна вправа "анти - здуття" 

Спробуйте черевне дихання. Кілька разів на день згадаймо про те, щоб дихати повільно і глибоко, надуваючи живіт як м'яч. Зачекайте 1 - 2 секунди, перш ніж знову почати дихати повільно носом, спустошуючи поступово живіт, а потім легенi. Повторіть два або три рази. 

Робіть ставку на само-масажі. 

Вранці і ввечері здійснюйте рух «валик» навколо пупка, за годинниковою стрілкою, стискаючи шкіру між великим і вказівним пальцями. Щоб забезпечувати ще більш ефективний масаж, ви можете використовувати крем для схуднення. 

Проведіть ревізію у вашій тарілці. 

Віддавайте перевагу звареним овочам та злакам, які покращують транзит через кишечник. Скоротіть ваше споживання сирих продуктів. Уникайте прянощів і збудливих засобів (спирт, кава, тютюн), газованих напоїв і жувальної гумки, їжте у спокої і не поспішайте ковтати. 
Пити краще між прийомами їжі (у день приблизно 1,5 л води), 

Боріться проти утримання води. 

Якщо ви набираєте розмір або навіть два до менструації, подумайте о дренажних рослинах ( кріп, наприклад) у таблетках, в желатинових капсулах або відварах. Їх легка діуретична дія, без небезпеки для здоров'я, вам допоможе легко усувати надлишок води. 

Побалуйте себе «домашнім талассо». 

Купiть насадку для душу останніх моделей з регульованою потужністю струменів. Почніть з фонтану  теплої води,  навколо пупка, для розслабляючого результату. Закінчiть холодною водою (але не крижаною) під високим тиском. Такий душ - чудовий засіб, щоб тонізувати шкіру і м'язи черевної порожнини. 

Спробуйте желатинові капсули "плоский живіт". Вони очищають травний тракт, борються проти запору і як результат дають хорошу кишкову флору. Саме маленька допомога може бути корисною для початку, але не треба від цього чекати чудес, якщо ви не звертаєте уваги на те, що ви їсте і ніколи не займаєтеся спортом. 

Відповідні косметичні засоби: 

No complex, fluide Ventre-Taille et Modelage Fermeté (Комплекс «Живіт-Талія») від Givenchy 
Sos ventre plat B 21 («Плаский живіт») від Orlane 
Aromessence Baume Slendisium («Ароматна витяжка у Бальзами») від Decléor 
Lift 10 ventre («Ліфт 10 живіт») від Lierac 
Phyto Sculptural («Фіто-скульптурірованіе») від Sisley < 


Для сідниць, як "з бетону"! 

Занадто широкі, занадто круглі, занадто низькі або дуже м'які! - Ми рідко задоволені формою наших сідниць! Крім того, вони становлять одну з улюблених зон для «м'якої оббивки» жиру під шкірою, яка любить розташовуватися від стегон до складок сідниць! 
Але, на відміну від грудей, сідниці - це м'язи, тому можна зробити ставку на гімнастику, щоб їх зміцнити і тонізувати. 

Як отримати ходу бразильянки в стрінгах? 

Підкачкою трьох м'язів, які утворюють сідницю: велика сіднична, яка вимальовує цю настільки еротичну опуклість; сіднична, розташована під стегном, цей м'яз підкреслює бічні краї сідниці; нарешті, малий сідничний м'яз, непомітний в глибині. Тим не менше, щоб красиво підкреслити округлості, краще почати діяти на всіх фронтах, з'єднуючи дієту, масажі, косметичні засоби і спеціально орієнтовані вправи. 

Корисні вправи: 

Стискайте сідниці! Скорочуйте сідничні м'язи приблизно двадцять раз, кілька разів на день, в бюро, в машині, в чергах або перед телевізором на вашому дивані. 

Робіть енергетичний масаж "в точці енергії" меридіана, що дозволяє відточити стегна. Щоб знайти цей меридіан, залишаючись в позиції стоячи, простягніть руки вздовж стегон. Ви повинні відчути маленьку хворобливу область на рівні верхівки середнього пальця, коли ви натискаєте на стегно цим пальцем. Якщо цей пункт болючий, це знак енергетичного затору. Здійсніть на ньому легкий рух обертового кінчика пальця. Через стимуляції, хворобливе відчуття буде поступово зникати. Повторіть цей рух 1 - 2 хвилини, вранці і ввечері. 

Носіть високі каблуки: Змінюючи статику, високі підбори дозволяють підкачувати сідниці. 

Робіть ставку на анти-целюлітні креми або зміцнюючі гелі: застосовуйте їх 1 раз на день (переважно ввечері - до заходу сонця), здійснюючи тиск долонею руки при кругових рухах. 

Відповідні косметичні засоби:

Fesses Up від Linéance 
Sea-Tonic crème fermeté restructurante від Phythomer 
Beaume AromessenceTM "Tonilastil" Fermeté від Decléor 
Celluli-choc від Biotherm 
Body Creator від Shiseido 
Celluli-lisse від Payot

Дивіться далі