Інтимні стрижки: бікіні-дизайн

Кому з жінок не хочеться бути  сексуальною? Є чимало способів підкреслити свою індивідуальність і еротичність. Інтимні зачіски, стрижки, бікіні-дизайн - один з багатьох таких привабливих прийомів.
З якою метою люди роблять інтимні стрижки? Психологи і тут вивели свій вирок - жінки, які унеможливлюють такі зачіски на лобку, трохи закомплексовані і страждають від неуваги оточуючих, саме тому вони вибрали такий спосіб звернути на себе увагу улюбленого чоловіка. Більш того, у багатьох саме поняття «бікіні-дизайн» майже рівноцінно сексуальним відхиленням. Проте гоління паху такі ханжі сприймають як само собою зрозуміле, звичайною гігієнічною процедурою. 

Прикрашати своє тіло люди почали в глибокій старовині. Стародавні римлянки і єгиптянки майстерно прикрашали інтимні частини тіла всілякими способами,  майстерно зваблювали чоловіків. У прогресивну Європу індустрія бікіні-дизайну прийшла разом із сексуальною революцією шістдесятих років минулого століття. У нас бікіні-дизайн увійшов у моду зовсім недавно, але вже став частиною справжнього мистецтва. 

Бікіні-дизайн - технологія фігурного видалення волосся самими різними способами депіляція: крем, воск, лазер, електро-і фотоепіляція. При виборі компанії, що здійснює цю інтимну процедуру, варто звернути увагу не тільки на майстерність виконавця та каталоги інтимних зачісок, але і на стерильність кабінету, професіоналізм клініки. 

У ремеслі бікіні-дизайну існують такі напрямки як стрижка, вечірня і повсякденна, забарвлення волосся і прикраса інтимної зачіски найрізноманітнішими елементами декору. Майстер допомагає підібрати клієнтам тільки їх зачіску, виходячи з анатомічної будови стегон. 

Вартість таких послуг у різних клініках, салонах і лабораторіях буде самої різною, оскільки залежить не тільки від статусу закладу, але і від складності та обсягу робіт. У середньому процедура триває від години до двох годин. Як і при будь-якій депіляції, відчуття не самі приємні, але краса вимагає жертв, головне - результат. Зачіска тримається від тижня до місяця і залежить від обраного способу епіляції, індивідуального росту волосся. 

Сьогодні все частіше клієнти замовляють глибоку, бразильську депіляцію волосся. Бразильською вона названа тому, що в цій спекотній країні на пляжі вже досить давно жінки носять тоненькі бікіні, що відкривають практично всі частини тіла. Для того, щоб виглядати еротично, бразилійки роблять глибокий, повний бікіні-дизайн. Їх досвід стали втілювати в життя жінки інших країн і континентів. 

Досить подивитися фотографії інтимних стрижок, щоб захопитися справжнім мистецтвом - метелики і квіти, змійки і персики, косички та хвостики, ромби і зірочки і ще сотня-друга самих незвичайних малюнків. Плюс татуювання, пірсинг або боді-арт і жінка стає супереротічна і дуже оригінальна. 

Серед чоловіків інтимні стрижки теж стали набирати популярність. Справжні метросексуали не можуть оминути своєю увагою інтимні зони і вже нерідко саме чоловіки замовляють бікіні пірсинг або татуаж. 

Навіщо люди роблять інтимні стрижки? Жінки - для чоловіків, а чоловіки - для жінок? Не зовсім так, хоча і в цьому питанні є частка істини. Ці люди хочуть мати відчуття комфорту, доглянутість, свіжость. До того ж це дуже красиво і еротично. 

Найпоширеніші форми інтимних стрижок: 

Змійка - відмінно підійде тим, у кого вузькі стегна; 
Ромбик - геометрична фігура завжди популярна і дуже естетична; 
Віяло - незвично, елегантно, чудово прикрашає вузькі стегна; 
Чайка і метелик - краще для широких стегон важко придумати. 

Інтимну стрижку можна зробити і в домашніх умовах. Для початку потрібно вибрати малюнок стрижки, вирізати його з паперу, озброїтися невеликим дзеркальцем, прийняти душ і почати довгу творчу процедуру. Найголовніша умова - вона повинна бути безпечна, тому під рукою повинні бути вата, бинт, кровоспинні засоби. Однак найкраще проводити таку процедуру за допомогою гарячого воску. По-перше, така зачіска протримається значно довше, по-друге, сама процедура буде безпечна, хоча і досить болюча. Залишки волосків можна висмикнути пінцетом, попередньо треба розпарити шкіру гарячим компресом. 

Жанна Пятирикова

Дивіться далі