Вправи для красивої фігури

"Більшість кінозірок, супермоделей і співачок мають хороші фігури від природи. Тим не менше вони регулярно виконують вправи, що допомагають зберегти підтягнутість і стрункість.
Черевний прес Дженніфер Лопес. 

Щоб живіт був пласким, 35-річна актриса і співачка робить вправи з важким м'ячем. Ось одна з них. Лягти на спину, ноги витягнуті. Руки підняти вгору, до стелі, тримаючи в них м'яч вагою близько двох кілограмів (пізніше можна буде використовувати більшу вагу). Напружити живіт. Підвести голову, плечі і лопатки, плавно сісти і покласти м'яч на підлогу між ступнями. 

Плавно опустити корпус у вихідне положення. Потім відірвати від підлоги ноги, затискаючи м'яч ступнями і піднімаючи його вгору. Схопити м'яч руками, зігнути ноги в колінах, опустити їх і знову випрямити по підлозі. Повторити 15 разів. 

Красива попа Хайді Клум. 

31-річна німецька супермодель Хайді Клум, яка нещодавно стала мамою, займається разом з персональним тренером. Ось вправа, яка, за словами інструктора, зробила нижню частину тіла манекенниці "сексуальною, як ніколи". Це присідання в стилі японських борців сумо. Встати, ступні на ширині плечей. Руки на стегнах. Напружити м'язи живота, зробити великий крок у бік лівою ногою і присісти. Вагу тіла перенести на п'ятки. Тепер випрямити ноги (не розгинаючи їх до самого кінця), одночасно піднімаючи праве коліно до грудей. Балансуючи на лівій нозі, відвести праву ногу в бік, нахиляючи тулуб вліво. Випрямити корпус і повернутися у вихідну позицію. Повторити 15 разів, потім те ж саме - в інший бік. 

Руки Дженніфер Гарнер. 

32-річна актриса ("Шибайголова", "Злови мене, якщо зможеш" часто виконує трюки в своїх фільмах самостійно. Для цього їй потрібні міцні м'язи рук. Тренер порадила актрисі вправи, які підстьобують задню поверхню рук, яка у багатьох жінок з віком стає в'ялою . Стоячи, ноги на ширині плечей. Лівою  взяти гумову стрічку і зігнути руку так, щоб лікоть "вказував" вгору. Зап'ястя при цьому розташовується біля лівого вуха, долоня повернена всередину. Кінець стрічки висить ззаду, по центру спини. Праву руку завести за спину і схопити нею стрічку так, щоб великий палець був розгорнутий вгору. Напружити живіт. Випрямити ліву руку вгору, розтягуючи стрічку. Права рука залишається на місці. зігнути лівий лікоть знову. Повторити 15 разів, а потім змінити руки. 

Стрункі ноги Бейонс Ноулс. 

Інструктор 23-річної співачки Бейонс Ноулс говорить, що у його клієнтки гарна форма ніг, що дісталася у спадок. Однак тренування ніколи не завадять. Ноулс виконує наступну вправу. Сісти на високий стілець, щоб ступні злегка торкалися підлоги. Руки покласти на сидіння з боків. Стиснути ноги разом і повільно, напружуючи м'язи, випрямити їх. Ступні при цьому розслаблені. Затриматися в цій позі на кілька секунд і так само повільно зігнути ноги у вихідне положення. Повторити 15 разів. Потім виконати те ж саме, витягаючи шкарпетки ніг. 

Вправа що робить Брітні Спірс, щоб її живіт був ідеально плоским: 

1) Ляжте на спину, ступні поставте на підлогу, коліна зведіть разом, руки вздовж тіла. 
2) На вдих відірвіть тіло від підлоги, витягнувши руки вперед 
3) На видих нахиліться вперед, випроставши ноги. 
Повільно поверніться у вихідне положення. Відчуйте, як хребці торкаються підлоги. Повторіть 10 разів.

Дивіться далі