Як позбутися целюліту в домашніх умовах

Піклуватися про пружність шкіри, про красу свого тіла потрібно цілий рік. Ці процедури ти можеш проводити вдома, у власній ванній кімнаті. Головне - регулярність! Це ти можеш робити сама!
Найпростіше, що ти можеш зробити, щоб протистояти підступному целюліту, - привчити себе до щоденного контрастного душу, який значно покращує кровообіг. Особливу увагу приділи проблемним місцям (область грудей обходь). 

Починай процедуру з холодної води, закінчуй обов'язково гарячою. Під час душу можна розтирати тіло губкою або антицелюлітною щіткою. Вона повинна бути з натуральної щетини, бажано з довгою ручкою. Масаж проводиться за напрямом до серця круговими рухами, починаючи ніг. Після душу нанеси антицелюлітний гель або крем. 

У боротьбі з целюлітом допоможуть 20-хвилинні ванни з додаванням морської солі або сухих водоростей. Приймаючи такі процедури хоча б раз на тиждень, ти зможеш істотно поліпшити зовнішній вигляд шкіри, збільшити її еластичність. 

Дуже гарна молочна ванна. У склянку молока додай кілька крапель апельсинового або лимонного ефірного масла і жменю солі для ванн. Наповніть ванну теплою водою, виллєш суміш і полеж в ній 20 хвилин. 

Дуже благотворно впливає на шкіру скраб. Як засiб для злущування  підійде і звичайна кава, тільки натуральна, а не розчинна. Завари свіжу або візьми вже використану і нанеси гущу на проблемні місця масажними рухами. Залиш на 5-10 хвилин, потім добре змий. Пам'ятай, що будь-який скраб краще наносити після ванни. 

Крім ванн для боротьби з целюлітом в домашніх умовах дуже ефективними можуть бути антицелюлітні обгортання. Маски-обгортання добре робити на ніч. Нанеси лікувальний засіб на проблемні місця та обмотай їх поліетиленовою плівкою. Зверху одягни теплий одяг щоб створити термоеффект. Хвилин через 40 змий суміш і нанеси зволожуючий крем. Для обгортань можна використовувати глину, водорості, грязі, ефірні масла, мед.

Дивіться далі