Худнемо у воді. Комплекс вправ

Поплававши півгодини, Ви спалюєте стільки ж калорій, скільки спалили б при десятикілометровому пробігу. І це не єдине, чим можуть "похвалитися" водні процедури. Опір води майже у 12 разів більше, ніж опір повітря. Всі вправи, які Ви виконуєте у воді майже в 12 разів ефективніше. Плюс до цього всього, морська вода має близько 20 корисних Вашому організму елементів. Морська вода обладає антиалергенними властивостями, омолоджує клітини шкіри, укріплює тканини, знімає набряклість. Тому відпочинок біля моря завжди корисний для шкіри і нігтів.
Водні процедури - це те, що допоможе Вам у боротьбі з целюлітом і старінням. У цій статті ми з вами розглянемо декілька вправ, які допоможуть Вам дивитися за своєю фігурою. 

Вправа 1 - Біг у воді

Зайдіть у воду по пояс. Починайте бігти вздовж берега, виконуючи такі ж рухи, як при звичайному бігу. Виконувати вправу 20 хвилин, не менше. 

Вправа 2 - Гімнастика для рук 

Зайдіть у воду по шию, ноги поставте на ширину плечей. Руки випрямите перед собою, і розгорніть долоні так, щоб вони дивилися один на одного. Тепер розведіть руки в сторони. І знову поверніть їх у вихідне положення. Таким чином, Ви повинні виконувати удари витягнутими руками. 

Вправа 3 - Зарядка для ніг

Зайдіть у воду, і сядьте так, щоб рівень води був трохи нижче грудей. Руками зіпріться об дно. Виконуйте вправу "ножиці" не менш 5 хвилин. 

Вправа 4 - Вправа для сідниць 

Візьміть у руку дошку і ляжте у воду так, щоб все тіло було паралельно дну. Починайте виконувати швидкі рухи ногами. Слідкуйте за тим, щоб працювали Ваші сідничні м'язи. Виконувати вправу треба не менш 5 хвилин. Виконуючи ці нескладні вправи, Ви завжди будете не тільки тримати себе у формі, але і омолоджувати Вашу шкіру. 

Пам'ятайте, 5 хвилин занять у воду, замінюють цілу годину вправ на суші.

Дивіться далі