Модні зачіски для довгого і короткого волосся

Настав новий сезон, а це завжди означає тільки одне - ми переглядаємо журнали мод або сторінки жіночих сайтів і форумів в інтернеті, і все це для того, щоб дізнатися модні тенденції нового року. Адже ми хочемо в новому році мати модний одяг, модний макіяж і, звичайно ж, модну зачіску. Сьогодні хочеться звернути вашу увагу на самі модні зачіски і дізнатися разом з вами, які ж сюрпризи нам приготували в цьому році модельєри. 
Модні зачіски: начісування і об'єм 

У новому році в зачісках діє принцип: «чим вище, тим краще». Що це означає? Це означає, що знову в моді зачіски з начосом і більшим об'ємом. Дуже вітаються складні підняті ліплення з волосся. Актуально для власниць як довгого, так і короткого волосся. 


Оформлення зачіски: гульки та вузли 

Всіляке оформлення волосся у вигляді гулек, вузлів, завитків - також одна з найбільш модних тенденцій, проте це можуть собі дозволити лише володарки довгого волосся. 


Зачіски для густого волосся: кінський хвіст 

У новому сезоні модельєри не обійшли своєю увагою і власниць густого і важкого волосся, підібравши для них простий, але дуже модний варіант зачіски - кінський хвіст. Кінський хвіст у новому році актуальний у всіх своїх варіаціях, але не забувайте про начісування і об'єм. 


Зачіски для довгого волосся: коси 

Модельєри подумали і про тих дівчат, для яких створення зачіски повинно бути максимально швидким і легким, знову ввівши в моду коси. Погодьтеся, навіть проста коса з довгого волосся може стати дуже ефектним варіантом для будь-якого випадку, адже навіть просту косу можна заплести і оформити по-різному. Просто, швидко, красиво! Подивіться, з якою косою ходила наша улюблена плетуха Блейк Лайвлі: 


Прості зачіски: простота, природність, недбалість 

Тут немає ніяких особливих правил, ці варіанти зачісок для тих, хто не хоче витрачати багато часу на укладку волосся в потрібну форму. Та й не треба особливо старатися! У цьому році дозволяється простота зачіски і легка недбалість. Дві умови - це повинно підходити вам і, звичайно ж, радувати! Такі зачіски підійдуть власницям як довгого, так і короткого волосся. 


Класичні зачіски: гладкість і стиль 

Для прихильників класики, модельєри пропонують гладкі зачіски. Наприклад, гладко зачесане назад і звисаюче на плечі, або ж гладко зачесане і зібране у хвіст волосся (з боковим проділом або без нього). 


Зачіски в ретро стилі 

Не менш актуальними в цьому році є ретро зачіски, виконані в стилі 60-70-х рр., тобто з використанням великих локонів і завитків. Особливо, на думку стилістів, підійдуть такі зачіски власницям довгого і прямого волосся. 


Рада від стилістів: Стилісти цього року виступають за мінімум зусиль і максимум ефекту - достатньо просто вимити волосся шампунем, розчесати їх, зробивши при цьому правильний рівний проділ, а потім злегка збити волосся рушником, дозволивши кінчикам лягти самим у природні форми. Зачіска в даному випадку вийде пишною, природною і, головне, модною!

Жіночі Штучки з сайту: spletnicam.ru

Дивіться далі