10 вправ для зменшення обсягу стегон і талії

Пропоную до ознайомлення, нескладний комплекс вправ для таких проблемних місць, як стегна і талія.
Вправа № 1 - сидячи на стільці або підлозі: повністю, розслабте ноги; грунтовно промассіруйте м'язи стегон, поплескуючи їх руками. 

Вправа № 2 - сидячи, руки на підлозі: поверніться на праве стегно, одночасно зігніть ліву ногу і переведіть її через праву так, щоб її коліно торкнулося підлоги; права нога пряма; поверніться у вихідне положення. Те ж повторіть в інший бік. При повороті плечі прямі і руки не відривати. Повторювати вправу 5-10 разів в кожну сторону. 

Вправа № 3 - лежачи на спині, руки в сторони: ноги зігнуті, коліна разом; опускайте зігнуті ноги на підлогу то вліво, то вправо; поверніться у вихідне положення. При виконанні вправи плечі і руки мають бути притиснуті до підлоги. Повторювати вправу 5-10 разів в кожну сторону. 

Вправа № 4 - стоячи на колінах руки вперед: опустіться на праве стегно, надаючи при цьому руки вліво; поверніться у вихідне положення. Повторіть те саме в інший бік. Повторювати вправу 5-10 разів. 

Вправа № 5 - лежачи на лівому боці, спираючись на зігнуту ліву руку: права рука лежить перед тулубом; зігніть праву ногу і ведіть пальцями правої ноги вздовж лівої вгору, якомога вище, потім випрямити ногу вгору і знову опустіть у вихідне положення. Повторіть той же іншою ногою. Повторювати вправу 8-12 разів. 

Вправа № 6 - лежачи на боці з упором на руку, ноги направлені трохи вперед: піднімайте і опускайте ноги; поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу 10-15 разів на кожному боці. 

Вправа № 7 - лежачи на спині, руки вздовж тулуба: коліна зігніть; підніміть плечовий пояс і переведіть ліву ногу через праву; поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу 8-12 разів кожною ногою. 

Вправа № 8 - лежачи на спині, руки вздовж тулуба: підніміть ноги, зігнуті в колінах, і стегна; поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу 10-15 разів. 

Вправа № 9 - лежачи на спині, ноги зігнуті в колінах: руки на потилиці; підніміть ноги і плечовий пояс одночасно; виконуйте повороти вправо і вліво, торкаючись ліктем протилежного коліна; поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу 10-15 разів. 

Вправа № 10 - сидячи, спираючись на лікті: зігніть ноги в колінах і торкніться ними лоба, потім поверніться у вихідне положення. Повторювати вправу 10-15 разів. 

Завершуємо вправою № 1.

Дивіться далі