10 продуктів, що спалюють жири

Ось перелік продуктів, які допоможуть вам швидше спалювати жири. Але не забувайте, що ніщо не може замінити збалансоване харчування і регулярні заняття спортом.
1. Вода! Нове дослідження свідчить, що вода прискорює зниження ваги. Німецькі дослідники встановили, що випиваючи близько 500 г води на день, учасники дослідження збільшили швидкість спалювання калорій на 30%. Вода також є натуральним подавлювачем апетиту, вимиваючи сіль і токсини з організму. Випиваючи достатню кількість води, ви також зможете уникнути помилки, що полягає у прийнятті спраги за голод. 

2. Зелений чай! Дослідження показують, що екстракт зеленого чаю прискорює обмін речовин і може допомогти у зниженні ваги. Цей чай покращує настрій і, можливо, володіє антиканцерогенними властивостями, а також допомагає запобігти серцевих захворювань. Це дуже модний напій серед зірок. 

3. Суп! З'їдаючи тарілку супу на перше або замість перекусу, ви з'їсте менше і прискорите спалювання жиру. За даними дослідження, проведеного університетом Пенна, суп є прекрасним подавлювачем апетиту, тому що він складається з втамовуючого голод поєднання рідких і твердих елементів. У ході дослідження жінкам було запропоновано вибрати один з 3 перекусів на полуденок, кожен в 270 калорій. Ті, хто вибрав курячий суп з рисом, споживали в цілому на 100 калорій менше, ніж ті, хто вибрав рисово-м'ясну запіканку або запіканку і склянку води. 

4. Грейпфрут! Грейпфрутова дієта - це не міф. Дослідники з клініки Скріппса виявили, що ті, хто з'їдав пів-грейпфрута протягом 12 тижнів, схудли в середньому на 1.5 кг. Унікальні хімічні властивості цього цитрусового, буквальног напханому вітаміном С, зменшують рівень інсуліну, що сприяє зниженню ваги. 

5. Яблука та груші! Жінки з надлишковою вагою, які з'їдали в день 3 маленьких яблука чи груші, втрачали більше ваги на низькокалорійній дієті в порівнянні з тими, хто не додавав фрукти до своєї дієти. До такого висновку прийшли дослідники з державного університету Ріо-де-Жанейро. Ті, хто їв овочі, в цілому споживали менше калорій. Тому наступного разу, коли вам захочеться солодкого, візьміть цей низькокалорійний перекус, в якому багато клітковини. Ви довше будете відчувати насичення і з'їсте менше. 

6. Брокколі! Дослідження за дослідженням пов'язують кальцій і зниження ваги. У брокколі не тільки багато кальцію, в ній багато вітаміну С, який сприяє кращому засвоєнню кальцію. У брокколі а також багато вітаміну А, фолату і клітковини. У ній всього 20 калорій на чашку, і вона не тільки бореться з зайвим жиром, а й містить потужні фітонутріенти, які зміцнюють імунітет та захищають від хвороб. 

7. Нежирний йогурт! За даними дослідження, опублікованого у квітневому номері журналу Obesity Research, молочні продукти можуть прискорити зниження ваги. Люди на дієті зі зменшеною кількістю калорій, яка включала 3-4 порції молочних продуктів, знизили вагу набагато значніше, ніж ті, хто їв дієту з тією ж кількістю калорій, але з меньшим вмістом молочних продуктів. Нежирний йогурт - прекрасне джерело кальцію, даючи близько 450 мг (близько половини рекомендованої щоденної норми для жінок 19-50 років) на порцію, а також 12 г клітковини. 

8. Пісна індичатина! Численні дослідження свідчать, що білок допомагає прискорити обмін речовин, позбавитися від жиру і наростити м'язи, спалюючи більше калорій. 85-г грудки без кісток і шкіри - це всього 120 калорій і 26 г білка, 1 г жиру і 0 г насиченого жиру. 

9. Вівсянка! Прекрасне джерело розчинної клітковини (7 г на порцію в 2 чашки). Дає відчуття насичення і енергію, необхідну для фізичних вправ. 

10. Гіркий перець! Поїдаючи гіркий перець, ви можеет прискорити свій обмін речовин. Канадські вчені виявили, що гіркий перець містить капсайчін - хімічний елемент, який тимчасово стимулює ваш організм вивільнити більше стресових гормонів, що прискорює обмін речовин і змушує вас спалювати більше калорій. 

Ось як ці продукти допомагають вам знизити вагу

Кожен з них дає відчуття насичення при меншій кількості калорій 

Свіжі фрукти, овочі і суп, багаті водою, розчиняють калорії у вашій їжі і дозволяють вам з'їдати більше, не переходячи кордон дозволених калорій 

Фрукти, овочі та цільні зерна, багаті клітковиною, підтримують вашу травну систему і стабілізують рівень інсуліну, що запобігає накопиченню жиру 

Пісне м'ясо прискорює обмін речовин і спалює калорії, тому що для його засвоєння потрібно більше енергії

Дивіться далі