Розтяжки - декілька порад щодо порятунку

Розтяжки шкіри - косметичний дефект, з яким майже кожна з нас стикається в певний момент у житті. Це проблема не тільки жінок зрілого віку. Багато дівчат, так і хлопців в період дозрівання стикаються з цим явищем. У цей період зростання кісток, випереджаюче зростання шкіри і м'язів, залишає розтяжки на стегнах, ногах, животі і руках. 

Розтяжки виникають, коли різко зростає натяг шкіри. Причиною цього може бути як зростання, так і фізичні вправи. У багатьох жінок розтяжки з'являються під час вагітності. Шкіра складається з трьох шарів: епідермісу дерми і підшкірного шару. Розтягування відбувається в дермі, еластичному середньому шарі, що дозволяє шкірі зберігати форму. Якщо дерма розтягнута постійно протягом тривалого часу, тонкі сполучні волокна рвуться й шкіра втрачає еластичність. 

Це явище, відоме також як "рубці вагітності", залежить ще й від спадковості. Якщо у ваших родичок були розтяжки, вам варто прочитати цю статтю уважніше. Але причиною розтяжок може стати також ожиріння, неправильне харчування або гормональний дисбаланс. 

Рубці можуть бути різними. Нові рубці, в основному, червоні, але з часом вони набувають білий відтінок. 

Щоб зменшити існуючі розтяжки або ризик їх виникнення: 

* Приймайте добавки до їжі, що містять вітаміни А, Е і С. 

* Після душу наносьте на розтяжки масляний розчин вітаміну Е. 

* Їжте більше продуктів, що містять жирні кислоти, необхідні для утворення клітинних стінок. Жирних кислот найбільше в овочах, оліях та рибі. 

* Французький препарат Ендермоложі допомагає зменшити рубці. Апарат, що представляє собою валик, що надає несильно всмоктуючу дію, додатково масажує і відлущує. 

Кращий спосіб позбутися від розтяжок - зволоження. Компонент ретинол відмінно зволожує епідерміс, не проникаючи вглиб шкіри, де виникають розтяжки. 

* Альфагідроксіднi кислоти - фруктові кислоти, дуже ефективні в боротьбі проти розтяжок. Вони зволожують шкіру і прискорюють процес регенерації. 

* У важких випадках від рубців врятує лазер. 

* Масажуйте  шкіру кремом, що містить масло какао.

Дивіться далі