Зона декольте: догляд за зоною декольте

Ви йдете по вулиці, у вас шикарний топ з глибоким декольте, на що в першу чергу, звертає увагу чоловік, що йде вам на зустріч, коли, як ніби дивиться вам в очі, але з якимось збентеженням? Звичайно, ви абсолютно праві, він задивляється на вашi високi, пружнi груди. Цей магніт притягує чоловічі погляди. Але вагітність, а потім годування, гормональні захворювання, стрімке схуднення, все це призводить до того, що груди вже далеко не так привабливi і пружнi, що ж робити? Не народжувати не годувати, ні, це не вихід, діти - наше все, а для того, щоб це «все», виросло здоровим, діткам, просто необхідно грудне вигодовування. У мене є інші пропозиції. Я сама, молода мама, і не так давно перестала годувати грудьми свою дитину, мені ці поради дуже допомогли. Тепер я цим поділюся ними з вами. 

У багатьох дівчат існує комплекс з приводу того, якi в них груди, або не влаштовує розмір, або форма. З приводу розміру, можу сказати наступне, маленькі груди, теж здатнi полонити чоловіків, згадайте хоча б голлівудських кінодів, більшість з них не володіє «вагомими» достоїнствами, але ж це не заважає, їм бути популярними і бажаними. А формі, вашох грудей допоможуть процедури, креми і вправи, і ваш бюст, знову буде пружним і високим. 

Масаж (гідромасаж) для грудей: догляд за зоною декольте 

Для початку, я розповім вам, про користь аква-або як його ще називають, гідромасажу. На відміну від звичайного масажу, він більш поблажливий, що для молочної залози є незаперечно важливим фактом. Такий масаж досить ефективний, має м'яку дію на шкіру грудей, і, до того ж, відмінно підвищує тонус м'язів. Якщо ви налаштовані на отримання результату, то не варто спокушатися, що після двох - трьох процедур ваші груди будуть, як після пластики, тут важливо, щоб процедура була регулярною, і тоді, через деякий час ви помітите різницю. 

Масаж - спрямованим струменем води. Кількість необхідних процедур - щоранку, ну або хоча б, рази 3-4 на тиждень. Такий масаж допомагає поліпшити кровообіг молочних залоз, підтягти грудні м'язи, а також сприяє обміну речовин в тканинах і клітинах. Техніка проведення такого масажу, досить проста: 

Попередньо відрегулюйте напір води, він повинен бути відчуваємим, але не завдавати болю. Вода повинна бути комфортної для вас температури. 
Направте струмінь води в область грудей, і помасажуйте плавними круговими рухами вгору, а потім до пахвовій западині, приблизно по 10 кругових рухів. Пам'ятайте, всі рухи повинні бути акуратними, не направляйте струмінь безпосередньо на груди, там немає м'язів. 
Таким же способом, але злегка збільшивши натиск, помасажуйте під грудьми, так як саме тут, знаходяться м'язи, які «підтримують» вашi груди. 
Не спрямовуйте струмінь на соски, ця область найбільш чутлива і може бути травмована. 

Тривалість такої процедури не повинна бути менше 8-10 хвилин, після чого рекомендується нанести спеціальні засоби для корекції грудей, або будь-який живильний крем. Хороший ефект при таких процедурах досягається, при використанні методу контрастного душу. Гарячий - холодний. При гарячьому струмені м'язи розслаблюються, розкриваються пори шкіри, а холодна вода, справляє стимулювальний ефект, сприяючи посиленню циркуляції крові, плюс, призводить м'язи в необхідний тонус. 

Корисні також компреси або ванночки з «морською водою». Приймаючи ванну з морською сіллю, обережно, без натиску помасажуйте груди круговими рухами, це сприяє поліпшенню циркуляції крові, а значить, покращує обмінні процеси в шкірі, вона стане більш еластичною і шовковистою. 

Вправи для грудей

Тепер, я дам вам рекомендації з приводу спеціальних вправ. Читайте і запам'ятовуйте. 
Лягаємо на животик, і витягаємо великі пальці на ногах, тягнемо, тягнемо. Розслабилися. Зігнули руки в ліктях і щільно притулилися долонями до підлоги, а тепер повільно піднімаємо торс, і піднімаємо обличча вгору, дивимося як можна вище, тримаємо так секунд 15, рекомендується виконувати по 10 разів на день. 
Сіли на коліна, носочки витягли, а тепер повільно «згортаємося калачиком», так, щоб груди торкалися стегон, витягаємо руки перед собою, і нахиляемося вперед, долоні повинні торкнутися підлоги, застигли в цьому положенні на 30 секунд. Розслабилися. 
Зробіть 10 віджимань від підлоги. Тіло повинне бути прямим. 
Лягли на підлогу, на спину, ніжки в колінах зігнули, в руки по гантелі, ну а якщо немає гантелей, можна взяти по півлітровій пляшці з водою, і підняли руки вгору, тягнемося якомога вище, спину від підлоги не відриваємо, потім опускаємо руки на груди. І так разів 15. 
  
Я думаю, що тепер саме час, поговорити про догляд за грудьми, за допомогою спеціальних кремів та бальзамів. Такі засоби не обов'язково повинні бути дорогими, вони просто обов'язково повинні бути. Головне, щоб такі засоби містили екстракти, приміром хвоща, плюща або абрикосову олiю, а з мікроелементів - кремній. Подібні засоби живлять, зволожують шкіру грудей, стимулюючи вироблення колагену. Наносити креми, бальзами, сироватки потрібно легкими круговими рухами знизу-вгору. 

Вибір бюстгальтера 

Ще одним, немаловажним фактом для збереження пружності і форми грудей - це вибір правильного бюстгальтера. Уточню лише, деякі моменти. Бретелі не повинні «врізатися» вам в плечі, або купіть бюстгальтер на розмір більше, або з широкими бретелями, особливо, на це варто звернути увагу жінкам з «вагомими» достоїнствами, тому як носіння неправильної білизни, в цьому випадку може привести, навіть, до зміщення грудних хребців. Щоб груди, навіть в бюстгальтері, не здавалися «обвислими», виключіть моделі з еластичних матеріалів. Для того щоб застібка на спині не повзла вгору, можна тугіше застебнути «пояс» ліфа, але це може призвести передавлювання, а значить поганий кровоток, тому, або все-таки підберіть білизну за розміром, або вибирайте моделі з бретелями «хрест на хрест». Жінкам з «вагомими» достоїнствами (від третього) - обов'язково носити бюстгальтер, це підтримка, зменшує навантаження на хребет, дозволити собі, похизуватися без ліфа, можуть жінки з «японськими» розмірами грудей. 

Ще одна порада, не забувайте про пілінг шкіри навколо грудей, щоб ваша шкіра була шовковистою і свіжою. Пілінг-засіб наноситься на вологу шкіру і розтирається круговими рухами без натиску, таку процедуру досить проводити раз на тиждень. 

Пам'ятайте, правильна постава = гарні груди. Удачи. 

Таша Ташірева

Дивіться далі