Калланетика: шлях до ідеальної фігури

Хочеш добитися відмінного результату тренувань за короткий період часу? Тоді тобі  потрiбна каланетика! Це комплекс статичних вправ, які виключають різкі рухи і стрибки і дають видимий результат всього за 10 занять. У цьому можна не сумніватися хоча б грунтуючись на особистому досвіді самої авторки цього чудового напрямку. Каллан Пінкні прийшла до цього буквально через терни. Вона народилася досить не складною і все життя її мучили проблеми зi стегнами. Чим вона тільки не намагалася займатися - балетом, стрибками у воду, йогою. У результаті вона створила свою власну програму, що поєднує в собі і йогу, і балет і фітнес. Тепер це успішна жінка, якій вже за 50 років, але вона як і раніше виглядає бездоганно. 

Як діє каланетика?

Ти звертала увагу, що залежно від того, яким видом спорту займається людина по-різному розвивається фігура? А все тому, що в різних видах спорту тренуються різні групи м'язів - якимсь м'язам дістається основне навантаження, якимось м'язам вона не дістається зовсім. Щоб фігура придбала саме гармонійну форму - тонка талія, гарні груди, пружні стегна, красиві ікри і т.д. потрібно тренувати всі м'язи без винятку. 

Коли ти займаєшся аеробікою або шейпінгом тобі здається що ти тренуєш все - ось прес, ось зробила присідання, ось зробила віджимання і т.д. - Начебто всі м'язи задіяні. Ні, в людському тілі є групи м'язів, які зовсім не задіяні в нашому повсякденному житті, вони розташовані глибоко і в основному завжди «сплять». Калланетика допомагає їх розбудити і зробити сильними і красивими. А що робить фігуру красивою як не красиві м'язи? 

Калланетика дає навантаження на всі групи м'язів, у кожній вправі навантаження йде на кілька груп відразу, а не тільки на одну конкретну групу. Заняття каланетикою в кілька разів перевершує по ефекту аеробіку та шейпінг - 1 година каланетики і вважай, що ти 24 години стрибала на заняттях аеробікою! Калланетика впливає на організм комплексно - покращує обмін речовин, спалює жири, покращує поставу і самопочуття. Після занять ти себе почуваєш молодою, свіжою, підтягнутою і енергійної!

Як правильно виконувати вправи?

Калланетіка не вимагає обов'язкової присутності в спортзалі, де досвідчений інструктор буде стежити за тим, чи все правильно ти виконуєш. Тобі досить знати які вправи як треба робити. Краще всього скористатися відео уроками або докладним описом вправ (як у нашій статті), де більш наглядно представлено як усе має проходити. Якщо ти жодного разу не пробувала цей фітнес-напрямок, то наперед попереджаємо після першого заняття «сплячі» м'язи прокинутися, а значить - будуть болiти. 

Для початку виконуй вправи 3 рази на тиждень по годині. Після 10 занять, тобто десь через 3 тижня ти вже побачиш результат. Якщо цей результат тебе цілком влаштовує, то можна займатися по 1 годині на тиждень просто щоб підтримувати досягнутий результат, або по 10 хвилин кожен день. Є спеціальні 10-хвилинні відео-програми. Пам'ятай, що заняття повинні бути регулярними без великих інтервалів. 

Для того, щоб переконати тебе в тому, що каланетика саме те, що тобі потрібно пройди невеликий тест. Відповідай на запитання, або «так», або «ні». 

Ти вважаєш, що в тебе більше 10 зайвих кілограмів?

У тебе сильна задишка, коли кудись швидко йдеш або піднімаєшся сходами?

Швидко втомлюєшся від невеликих навантажень?

Не любиш бігати, плавати і ходити в тренажерний зал?

Подобаються заняття, де спокійні, плавні рухи?

У тебе погана постава?

Є проблеми з фігурою?

Мало часу для занять?

Не любиш займатися у групі?

У тебе погана координація рухів?

Якщо ти відповіла «так» на більшість питань, то каланетика саме те, що тобі потрібно.

Кому каланетика протипоказана? 

Якщо в тебе є проблеми зі здоров'ям або ти нещодавно перенесла хірургічну операцію, то слід дотримуватись обережності: 
після операції має пройти не менше 1 року, перш ніж можна почати тренування 
якщо є проблеми з хребтом або з суглобами потрібно проконсультуватися з лікарем, деякі вправи можуть завдати шкоди 
якщо є варикозне розширення вен, то потрібно виключити з тренування вправи на ноги 
заборонено займатися каланетикою, якщо є астматичні захворювання і гемороїдальні вузли.

Дивіться далі