Вправи для збільшення грудей

Мрія кожної жінки - гарні груди, якi б викликали захоплення чоловіків і заздрість представниць прекрасної статі. Якi ж груди можуть вважатися гарними? Більшість поціновувачів жіночої краси дотримуються думки, що об'єм грудей не має такого великого значення, як її пружність. Можна, звичайно, звернутися до пластичного хірурга, але давайте спробуємо зробити груди трохи більше і більш пружними самі.
Ось вправи для збільшення грудей, нескладнi, але ефективнi , які допоможуть зміцнити велику і малу груднi м'язи.

Вправа для збільшення грудей 1

Початкове положення (і.п.) - руки зігніть перед грудьми і долоні з'єднайте. З силою притискайте кисті один до одної протягом 5-7 секунд 3-4 рази, з інтервалом 15-25 секунд. Можна робити цю вправу з футбольним м'ячем.

Спосіб збільшити  груди 2.

І.П. - Сидячи на стільці за столом. Кисті лежать на столі долонями вниз. Одночасно, а потім по черзі натискайте  на стіл. 3-4 рази з інтервалом 10-15 секунд.

Вправа для збільшення грудей 3

Вправа виконується з партнером. Стоячи обличчям один до одного, партнер тримає руки попереду на ширині плечей. Намагайтеся з'єднати його руки. 6-8 разів по 3-4 підходи.

Спосіб збільшити  груди 4

І.П. - Стоячи, ноги зігнуті в колінах, руки на ширині плечей, долоні впираються в підлогу. Виконуйте повільні віджимання від підлоги, роблячи їх із зусиллям. Для більшого навантаження на м'язи грудей руки можна поставити ширше. Виконайте 3-4 підходи по 6-8 віджимань.

Вправи по збільшенню грудей 5

І.П. - Те саме. Цей різновид віджимань слід виконувати на  підлозі. Під кожну кисть покладіть аркуш паперу. При виконанні віджимання руки роз'їжджаються в сторони, папір ковзає по підлозі. Виконайте вправи по 10 разів.

Спосіб збільшити  груди 6

І.П. - Стоячи біля стіни, руки впираються в стіну. Повільно згинайте руки в ліктях, наближаючи груди до стіни, і так само повільно розпрямляють руки. Вправe робіть  8 разів.

Вправа для збільшення грудей 7

І.П. - Лежачи на спині, візьміть у руки гантелі. Руки прямi, перед собою і злегка зігніть їх у ліктях. Повільно розводьте руки в сторони, опускаючи їх до підлоги. Коли лікті торкнуться підлоги, виконуйте зворотний рух і повернетеся у вихідне положення. 3-4 підходи по 6-8 разів.

Вправи по збільшенню грудей 8

І.П. - Те саме. Прямі руки з гантелями підніміть вгору, перед грудьми. Повільно опустіть їх за голову і так само повільно поверніть у вихідне положення. 4 підходи по 10 разів.

Спосіб збільшити  груди 9

Помістіть руки під підборіддям і тиснiть їм на руки. Руки чинять опір тиску. Виконуйте вправу протягом 5-7 секунд 3-4 рази, з інтервалом 10-15 секунд.

Дивіться далі