Вправи для зменшення талії. Ідеальна красива талія.


Як відомо, тонка талія - це завжди красиво. Навіть якщо у тебе широкі стегна і маленькі груди. Саме ідеальна талія надає жіночим формам особливу привабливість і врівноважує пропорції, навіть якщо вони далекі від стандартів краси. Щоб досягти приголомшливих результатів, потрібно правильно харчуватися і щодня приділяти увагу саме проблемним зонам - бокам і животу, розподіляючи навантаження на всі м'язи. Але краще - ворог хорошого і якщо в тебе немає особливих проблем з цією частиною тіла, не намагайся будь-якою ціною скоротити об'єм. Надмірне захоплення будь-яким видом вправ може призвести до того, що м'язи просто виростуть, i талія збільшиться в розмірах.

Вправи для зменшення талії

Робимо осину талію - розминка

Починати заняття рекомендується з невеликої розминки, яка підготує всі групи м'язів живота до навантажень. Кожнiї вправі достатньо приділяти 3-5 хвилин, можна робити кілька підходів,  по черзі.

Встань прямо і спробуй максимально втягнути, а потім випнути живіт. Орієнтуйся на професіоналів танцю живота - роби це так швидко, як тільки зможеш. Ця вправа допоможе кисню проникнути в м'язи та внутрішні органи, поліпшить їх роботу;

Візьми обруч і покрути його на талії кілька хвилин, поки не відчуєш легку втому. Якщо в останній раз ти бачила хула-хуп в дитинстві, то спочатку буде не легко утримати його на талії, але з часом ти звикнеш. А через місяць занять звичайний обруч варто замінити на навантажений - набитий піском або іншим наповнювачем;

Встань прямо, ноги на ширині плечей.  Кругові рухи тiлом спочатку в один бік, потім в інший;

Нахиляйся вперед, тримаючи спину прямою. Долоні повинні коснутися спочатку підлоги, потім лівої, а потім правої ноги;
Якщо у тебе є «диск здоров'я» - металевий тренажер, корисно покрутитися на ньому кілька хвилин.

Вправи для зміцнення верхніх м'язів живота 

Верх живота - серйозна проблема, якщо вона виникла. Тому приділяти увагу саме на цю частину живота необхідно. Однак, відчувати міру теж дуже важливо.

Ляж на спину, зігни ноги в колінах і піднiми п'яти від підлоги.
Руки розташуй так, щоб не допомагати ними під час вправи - вздовж тiла або за голову.
10-15 разів підводь весь корпус, щоб плечі і верхня частина спини відривалися від підлоги.
Починати рекомендується з повторами 3-6 разів.

Вправи для зміцнення центру і верху живота 

Закріплюємо результат наступним чином: Стоячи розташуй ноги як можна ширше, зігни їх в колінах. Напружуючи сідниці, роби різкий рух тазом вперед, повертаючись у вихідне положення - розслабся. Повторюй цей рух 15-20 разів з рівними проміжками.

Вправи для зміцнення центру і низу живота

Ці вправи спрямовані на позбавлення від жирових відкладень внизу живота, які, як відомо, з'являються в першу чергу при зайвій вазі.

Ляж на підлогу, піднявши зігнуті в колінах ноги і голову. Руками візьмись за коліна і тягни їх на себе, ногами робиш зворотне зусилля.
Починаючи займатися, достатньо буде провести в такому положенні 5 хвилин, щоб організм звик до навантажень. Головне, щоб зусилля були відчутними.
Потім можна буде випрямляти тiло, торкаючись підлоги, а потім знову підніматися таким же чином, щоб ноги і руки надавали взаємний опір один одному.
Цю вправу можна чергувати з наступною:

Верхня частина тiла знаходиться на підлозі, ноги схрещені, піднімаються вгору. Руки спираються на підлогу ліктями, долонями підтримуючи спину. Потрібно потягнути ноги якомога вище до 10 разів.

Зміцнюємо бічні м'язи

Бока - найбільш проблемна зона. Зайвий жир йде звідси в останню чергу, навіть, якщо ти сидиш на жорсткій дієті і регулярно займаєшся фітнесом. Тому не варто чекати миттєвих результатів, головне знати - вони обов'язково будуть.

Ляж на спину, руки прибери, щоб не допомагати ними. Ноги зігни в колінах, а ліву постав поверх правої. Піднімаючи корпус, повертайся вправо якнайдалі. Потім повернися у вихідне положення. Далі міняємо ноги і сторону повороту. Необхідно робити по 6-9 повторів.

Ляж на живіт, піднiми на руках верхню частину тiла. Здійснюй  нахили тулуба в різні боки так, щоб ноги не відривалися від підлоги, а нахили були максимальними. Повторити до 10 разів.

Ці вправи розраховані на самостійні заняття вдома і спрямовані виключно на зміцнення м'язів живота. Їх добре поєднувати з розумною безжіровой дієтою та іншими фізичними навантаженнями, наприклад, бігом і танцями. Причому, не слід забувати, що м'язи працюють краще, якщо вони насичені киснем. Роби перерви, не примушуй організм працювати на знос, під час тренування пий достатню кількість рідини. Але не лінуйся, не давай організму охолонути - мляві навантаження даремні, а мета обзавестися ідеальною талією так може і залишитися нездійсненною мрією.

Дивіться далі