Пальма: вирощуємо пальму з насіння


В останні роки поряд з величезною кількістю різноманітних кімнатних рослин у горщиках у продажу почали з'являтися і насіння багатьох з них. 

За недорого можна купити цікаву пальму, а то й три! 

Для посіву насіння  використовують мікропарникі, які влаштовують з прозорих пластикових продуктових контейнерів. Субстратом  насіння служать торфомінеральнi суміші, для інших - перліт або річковий пісок. 

Торфомінеральну суміш насипають на дно мікропарника шаром 1,5-2 см і як слід зволожують. Насіння розкладають (не заглиблюють!) По поверхні субстрату, закривають парничок прозорою кришкою, плівкою або склом і ставлять в тепле добре освітлене місце. Як тільки з'являються сходи, кришку відкривають для циркуляції повітря. 

В іншому випадку сіянці загнивають від надлишку вологи. Якщо насіння пророщують влітку, то кришку знімають зовсім. При цьому слід оберігати сходи від прямих сонячних променів. Якщо сіють взимку, то сіянці залишають в приоткритому мікропарнику до кінця опалювального сезону. 

При необхідності їх можна распікіровати в кілька парнічков. Ні в якому разі не відкривайте пакет з насінням заради цікавості задовго до посіву. 

Насіння багатьох видів починають «прокидатися» при попаданні на них світла, а за відсутності вологи і тепла зародки швидко загинуть. 

Використання промитого річкового піску або перліту для повільно проростаючого насіння дозволяє при постійній високій вологості уникнути закисання субстрату, появи цвілі. 

Насіння з щільною шкіркою, наприклад, горіхи, необхідно при посіві заглиблювати на 1,5 см, а в парнику підтримувати постійну високу вологість і тепло. 

Зростаючі сіянці нерідко починають «завалюватися», і їх необхідно зміцнювати, підсипаючи до основи субстрат або підставивши опору. 

Не варто сіяти насіння навіть великих рослин відразу в глибокі просторі горщики, адже до дорослого розміру їх ще довго доведеться дорощувати. 

У міру зростання краще перевалювати саджанці в підходящу на даному етапі ємність. 

Вирощування кімнатних рослин з насіння - дуже копітка, часом довга але незвичайно цікава справа.

Дивіться далі