Нова зачіска. Як отримати те що бажаєш


Всім відомо, що найшвидший спосіб оновити свій стиль - зробити нову зачіску. Але чи відомо вам, яким чином? Дайте як можна більш відверті відповіді на наступні три питання. Однак пам'ятайте, що позитивна відповідь хоча б на один з них означає, що ви страждаєте від дуже поширеного захворювання - «кліентус вульгаріс». Не хвилюйтеся, це лікується без проблем, справжній професіонал напевно зуміє підібрати зачіску, яка задовольнила б ваш вимогливий смак! 
- Плакали чи після останнього візиту до перукаря? 

- Тепер ви носите зачіску в стилі 80-х з короткими пасмами спереду і з боків і довгими ззаду, а в перукарню відправлялися, щоб підрівняти довгі кінчики? 

- Вам цікаво, чому перукар не виявляє особливої радості при вашій появі? 

Ласкаво просимо в наші дружні ряди! Не турбуйтеся - хто хоча б один раз не приходив у відчай у кріслі перукаря? На щастя, від цієї хвороби існують ліки. Як це часто трапляється в житті, вирішити проблему допомагає спілкування. Тому перед тим, як наступного разу записатися до перукаря, уважно ознайомтеся з нашим списком табу і рекомендацій в зачісці - і зачіска мрії вам забезпечена! 

Ніколи не стрижіться в поганому настрої: невдалий роман, звільнення з роботи або сварка з найкращою подругою - зовсім не привід для невідкладного візиту в перукарню, оскільки ваші емоції можуть негативно вплинути на прийняття рішень. У пориві відчаю ви можете зважитися на дуже радикальну стрижку, про яку згодом пошкодуєте. 

Не розраховуйте на те, що перукар прочитає ваші думки: йому невідомо, яку саме зачіску ви придумали. Якщо ви точно не знаєте, чого хочете, домовтеся про попередню консультацію, а не про стрижку. У процесі консультації ви разом зі стилістом перегляньте фотографії з зачісками і обговорите, що саме вам потрібно і яка зачіска вам підійде, не поспішайте, адже підбір зачіски не таке просте заняття. 

Не чекайте, що стрижка радикально змінить ваш образ: хороша стрижка підкреслить достоїнства вашого обличчя, максимально використовуватиме текстуру і довжину волосся, і відповідатиме вашому стилю життя та індивідуальному стилю. Але навіть найкраща стрижка ніколи не змінить природну текстуру волосся, риси обличчя або життя! 

Не стежте за маніпуляціями перукаря: навіть якщо ви носите волосся на прямий проділ і повідомили про це стиліста, це зовсім не означає, що він повинен почати стрижку саме з середини. Довіртеся стилісту і пам'ятайте, що ваша справа - пояснити йому, що ви хочете, а вже як він буде втілювати ваше бажання - його і тільки його справа. 

Ніколи не запізнюйтесь на призначену зустріч з перукарем: Damien Miano - стиліст Miano Viel Salon - пояснює, наскільки прикрими можуть бути подібні запізнення і як вони порушують робочий графік перукаря: «Якщо ви запізнюєтеся хоча б на десять хвилин, ще десять хвилин йде на перевдягання і підготовку до сеансу, розмови з іншими клієнтками і припудрювання носика в жіночій кімнаті. Природно, від усього цього настрій у стиліста не покращиться - адже йому доведеться укластися в половину відведеного на створення ідеальної зачіски часу ». 

Не приводьте з собою групу підтримки: «Стрижку роблять вам, а не вашим приятелькам, - стверджує стиліст Pancho Soekoro, власник салону Pasha Salon в Нью-Йорку. - Якщо подружки оточили вас з усіх боків і заважають роботі перукаря, зв'язок між ним і вами порушується ». Крім того, це ставить стиліста в незручне становище: він змушений догоджати не тільки вам, але і вашому оточенню, а це просто нечесно. 

Розслабтеся і отримаєте задоволення: надзвичайно важливо, щоб ви відчували себе спокійно, комфортно і  розслаблено - це дозволить чітко пояснити стилісту, чого ви хочете. Крім того, у спокійному стані ви більш чутливі до будь-яких змін в зачісці. 

Не полінуйтеся захопити фото: всі стилісти, з якими ми говорили, погодилися, що кращий спосіб пояснити, яку зачіску ви хочете зробити, - показати фото. Soekoro радить також приносити знімки зачісок, які вам категорично не подобаються. Так ви зможете наочно продемонструвати свої пристрасті і бажаний результат. 

Не чекайте від візиту до перукарні чудес: хороший стиліст може відтворити практично будь-яку зачіску в салоні, однак якщо текстура і довжина волосся не відповідають вимогам, ви ніколи не зможете повторити її самi. Наприклад, у вас тонке пряме волосся, а ви мрієте о буйних кучерях - ось саме в цей момент непогано повернутися до реальності! 

Обов'язково зустрічайтеся з друзями, зробивши нову стрижку: таким чином ви зможете підняти собі настрій, вислухавши захоплені «ахи» і «охи». Дозвольте друзям торкатися волосся, гладити їх. Зауважте - все це відбувається не в шкоду роботі стиліста і не відриває її від створення зачіски. 

Попросіть стиліста почати стрижку з природного проділу: Mark DeVincenzo - стиліст в салоні Frederic Fekkai, підкреслює важливість початку стрижки з природного проділу,  волосся  вільно розсипаються і рухаються назустріч вашим рукам. 

Намагайтеся прийти в салон на кілька хвилин раніше призначеного часу: так ви не тільки проявіть повагу до стиліста, але і, не втрачаючи жодної хвилини сеансу, що значно збільшить шанси на створення стрижки вашої мрії!

Дивіться далі