Як підтягнути живіт за два тижніЯкщо тобі псує настрій невеликий животик і п'ять зайвих кілограмів, що накопилися за зиму, а потрібно бути «при повному параді», пропонуємо комплекс нескладних вправ, щоденне виконання яких допоможе тобі повернути колишню форму. А у поєднанні з низькокалорійною дієтою ефект буде більш тривалим.
Запропонований комплекс вправ дозволяє підтягнути верхні, нижні і косі м'язи живота, прибрати 2-3 сантиметри в області талії і рекомендований для профілактики зайвої ваги. Щоденні 15-хвилинні заняття дадуть помітний результат вже через тиждень тренувань. 

1. Встань рачки, спина паралельна підлозі. На повільному видиху розслаб м'язи живота і на повільному глибокому вдиху втягни живіт так глибоко, наскільки зможеш. Затримайся в такому положенні 15-20 секунд, продовжуючи дихати, потім на видиху розслабся. Почни з 12-ти повторів, поступово збільшуючи до 25-ти. 

2. Ляж на підлогу, руки за головою, коліна зігнуті під кутом 45 градусів. Піднявши ноги від підлоги, імітують їзду на велосипеді. Чим ближче до підлоги ноги, тим інтенсивніше працюють м'язи живота. Вправа дає чудове навантаження на нижню частину живота. Через кілька занять, освоївшись з вправою, можеш підключати верхню частину живота: одночасно з «їздою на велосипеді» наближаючи до протилежного коліна по черзі правий і лівий лікті. Почни з двох хвилин, поступово збільшуючи до п'яти.

3. Ляж на підлогу, руки витягнуті вздовж тіла. Напружуючи м'язи живота, підняти ноги, потім відірви від підлоги таз і підніми ноги якомога вище. Досягнувши найбільшого напруження черевної порожнини, прийми вихідне положення. Зроби 3 підходи по 12 повторів. 

4. Лежачи на підлозі, зігни ноги в колінах під кутом 45 градусів. Спина розслаблена, руки за головою. Одночасно відриваючи від підлоги плечі і ноги, доторкнися колінами до грудей. Потім повернися у вихідне положення.

Дивіться далі