Вітамін Е

Вітамін Е - жиророзчинний вітамін, тобто він розчиняється і залишається в жирових тканинах тіла, тим самим зменшуючи потребу в споживанні великих кількостей вітаміну. Ознаки дефіциту жиророзчинних вітамінів проявляються не відразу, тому його важко діагностувати. Жиророзчинними вітамінами не варто захоплюватися, оскільки токсичні реакції можуть викликати менші дози RDA (рекомендованих норма вітамінів) жиророзчинних, ніж водорозчинних вітамінів. 

Вітамін Е міститься в багатьох продуктах, особливо їм багаті деякі жири та олії. Вітамін Е запобігає утворенню кров'яних згустків і сприяє їх розсмоктуванню. Він також покращує фертильність, зменшує і запобігає приливам в клімактеричний період. Вітамін Е також використовується в косметології для збереження молодості шкіри, він сприяє загоєнню шкіри і зменшує ризик утворення рубцевої тканини. Крім того, токоферол допомагає при лікуванні екземи, виразок шкіри, герпесу та лишаю. Вітамін Е дуже важливий для червоних кров'яних тілець, він покращує дихання клітин і зміцнює витривалість. 

Токоферол - головний живильний антиоксидант. Крім вітаміну Е, з антиоксидантів найбільш відомі вітамін С і бета-каротин. Антиоксидант допомагає організму справитися з нестабільними хімікатами, які називаються «вільними радикалами». Вільні радикали - побічний продукт процесу перетворення їжі в енергію, які з часом накопичуються в організмі. Вони збільшують вразливість клітин (т.зв. окислювальний стрес) внаслідок процесу старіння і загального занепаду центральної нервової системи та імунної системи. Крім того, вільні радикали сприяють розвитку різних патологічних станів, наприклад, раку, серцевих захворювань, артриту і т.п. Більш, антиоксиданти допомагають запобігти перетворенню нітратів, що містяться в тютюновому димі, беконі і деяких овочах, на канцерогенні речовини. 

Різні форми або назви вітаміну Е (токоферолу): 

Токофероли 
Токотріеноли 
Антиоксиданти 
d-альфа-токоферол 

Значення вітаміну Е (токоферолу): 

Є головною живильною речовиною-антиоксидантом 
Уповільнює процес старіння кліток внаслідок окислення 
Сприяє збагаченню крові киснем, що знімає втому 
Покращує живлення клітин 
Зміцнює стінки кровоносних судин 
Захищає червоні кров'яні тільця від шкідливих токсинів 
Запобігає утворенню тромбів і сприяє їх розсмоктуванню 
Зміцнює серцевий м'яз 

Джерела вітаміну Е (токоферолу): 

Горіхи, шпинат, соняшникова олія і насіння, цільні зерна 

Дефіцит вітаміну E (токоферолу) може призвести до: 

Розриву червоних кров'яних тілець 
Втрати репродуктивної здатності 
Сексуальної апатії 
Ненормальним жировим відкладеням на м'язах 
Дегенеративних змін серцевої та інших м'язів 
Сухості шкіри

Дивіться далі