Картопляна дієта
Як і багато інших монодієт, картопляна дієта існує в багатьох варіантах, що відрізняються передусім кількістю вживаного основного продукту (картоплі), а також кількістю та асортиментом "добавок", тобто інших продуктів, що вживаються разом з картоплею.


Найжорсткіший варіант картопляної дієти, який мені вдалося відшукати, такий: на сніданок випити стакан молока, обід - 300 грам картопляного пюре, на вечерю - картопляний салат (250 грам картоплі та одне яйце, зварене круто, порізати, трохи посолити, додати трохи- трохи оцту і заправити рослинним маслом; можна посипати чорним перцем). Цей варіант картопляної дієти дозволяє скидати до 500 грам на день. Сидіти на такій дієті можна 3-5 днів, повторювати не частіше, ніж раз на місяць.


Більш м'який варіант дієти: зварити 1 кілограм картоплі в мундирі і розділити на 5-6 прийомів їжі. Їсти без солі, але можна (і навіть потрібно) посипати зеленню картоплю - кропом, кмином, петрушкою, зеленою цибулею. Якщо при такому раціоні дуже вже мучить голод, то можна на сніданок з'їсти ще шматочок хліба з вершковим маслом, а в обід - трохи свіжих овочів (моркву, капусту, огірки, ріпчаста цибуля). Пити можна мінеральну воду, настої трав, чай без цукру (краще зелений).


Ще більш пом'якшити картопляну дієту можна, додавши до меню попереднього варіанту до 100 грам сиру, тушковані овочі (морква, помідори) - до 200 грам, невеликий (до 50 грам) шматочок пісного м'яса або 1-2 яйця, зварених круто або в вигляді яєчні.


Тривалість картопляної дієти в такому варіанті - 7-10 днів, повторювати не частіше ніж раз на два місяці.

Жіночі Штучки з сайту: best-diet.ru

Дивіться далі