Гімнастика для схуднення


Загальновідомо і ні для кого не є секретом те, що ефективному схудненню сприяє розумне поєднання дієти та фізичної активності. Всі форми фізичних вправ допомагають покращити самопочуття та спалити зайві калорії. Будь-яка діяльність, яка прискорює обмін речовин і спалює калорії, піде вам тільки на користь. 

На жаль, не кожна жінка може дозволити собі придбати абонемент до модного фітнес клубу, а деяким за станом здоров'я просто протипоказані активні фізичні навантаження. У подібних випадках гімнастика для схуднення може стати відмінним рішенням. Якщо кожного дня ви відведете час для виконання комплексу простих вправ, то ви наблизитеся до своєї мети і значно прискорите процес схуднення. 

Пропонуємо вам комплекс вправ для ранкової гімнастики - ці вправи спрямовані на спалювання зайвих калорій і допоможуть вам у боротьбі за стрункість: 

- Перша вправа - знайома всім з дитинства ходьба на місці. Високо піднімайте коліна, на перші чотири кроки робіть вдих, на наступні чотири кроки робіть видих. 

- Підніміть руки вгору, відведіть пряму ногу назад, прогніться і поверніться у вихідне положення. Потім зігніть ногу і руками підтягніть коліно до грудей, голова при цьому повинна бути опущена. Потім відведіть назад іншу ногу, підніміть руки і поверніться у вихідне положення. Постарайтеся виконати цю вправу 3-4 рази кожною ногою. 

- Широко розставте ноги, зігніть праву ногу і тричі пружно нахиліться до носку лівої прямої ноги. До кожній нозі виконайте по 4-6 нахилів. 

- Розставте ноги і виконуйте кругові рухи тазом, при цьому по черзі втягуйте і розслабляйте черевну стінку. Повторіть цю вправу 6-8 разів в кожну сторону. 

- Встаньте прямо, складіть руки на животі. Виконуйте пружинистим присідання три рази поспіль, при цьому руками обережно натискайте на черевну стінку. Повторіть цю вправу 16-20 разів. 

- Для  вправи вам знадобиться стілець. Встаньте прямо, руками дотримуйтеся за спинку стільця. Одну ногу відведіть убік і робіть кругові рухи ногою спочатку в один бік, потім в іншу. Постарайтеся робити цю вправу з великою амплітудою. Повторіть вправу кожною ногою 8-12 разів. 

- Встаньте на носочки, руками дотримуйтеся за спинку стільця. Виконуйте пружинистим рухом, згинаєте і розгинаєте ноги в гомілковостопних суглобах протягом 15-20 секунд. 

- Встаньте прямо, пострибайте спочатку на двох ногах, а потім на кожній нозі окремо протягом 25-30 секунд. Закінчите цю вправу ходьбою на місці. 

- Ляжте на спину, зігніть ноги в колінах і сядьте. Потім випрямьте ноги і двічі нахиліться вперед, намагайтеся при цьому обличчам торкнутися колін. Ляжте на спину і знову повторіть цю вправу 12-16 разів. 

- Ляжте на спину, зігніть ноги і розведіть їх, стопи при цьому повинні залишатися на підлозі. Підніміть таз і виконуйте ним руху в сторони по 4-6 разів. Виконайте цю вправу 2-3 рази з невеликими паузами. 

- Ляжте на спину, руки складіть на животі. Ритмічно втягуйте і випичуйте черевну стінку, при цьому надавлюйте на неї, складеними на животі руками. Повторіть 8-12 разів. 

- Фінальна вправа гімнастики для схуднення. Встаньте прямо, ноги нарізно. Відведіть руки в сторони і назад. Прогніться та зробіть вдих, потім нахиліться вперед, розслабте руки і зробіть видих. Повторіть 3-4 рази. 

Постарайтеся виконувати цю нескладну гімнастику вранці. Буде добре, якщо ви зможете зробити таку гімнастику регулярною і кожен день будете приділяти час для виконання вправ. До речі, не варто забувати при цьому про здорове збалансоване харчування. 

Ірина Рукавішнікова

Дивіться далі