Вправи для ніг

Є спостереження, що по довжині і формі ніг можна багато чого сказати про характер їх володарки. Довгоногі жінки - часто натури романтичні, дуже чутливі, люблять помріяти, жінки з короткими ногами твердо стоять на землі, хоча настрій їх мінливий: то вони сповнені радості і надії, то бачать усе в чорних фарбах.


Довгоногі часто не можуть впоратися з повсякденними проблемами, а коротконогі вирішують їх з легкістю. Однак довгоногі дотримуються в життя власних твердих принципів, коротконогі ж - реалістки, без зайвих переживань можуть і поміняти свої погляди, легко піддаються переконанням. 

А що значить - гарні ноги? Ось кілька ознак краси ніг, помічених чеськими фахівцями (можливо, просто поціновувачами жіночої краси):

окружність ноги під коліном повинна бути такою ж (або приблизно такий же), як коло ноги в області гомілковостопного суглоба;

з боків коліна не повинно бути ніяких виступаючих частин;

ахіллове сухожилля має бути тонким і мати поглиблення з обох сторін;
п'ята повинна мати округлі обриси;

ідеальне стегно за формою має нагадувати веретено;

нарешті, ідеальні ноги, якщо встати прямо, поставивши їх разом, будуть стикатися в певних місцях, утворюючи чотири «віконця»: перше - між п'ятами; друге - над кісточками; трете - під колінами; четверте - над колінами на рівні нижньої частини стегна. Остання «віконце» має бути самим вузьким.


Вправа 1. Поклавши руки на спинку стільця, присідати, повільно згинаючи ноги в колінах і піднімаючись. Поступово потрібно прискорювати темп вправи і робити присідання все більш глибокими. Це дуже ефективна вправа для зміцнення м'язів ніг і поліпшення кровопостачання в них.

Вправа 2. Встати прямо, поклавши руки на стегна або тримаючись руками за спинку стільця. Одну ногу поставити на носок якомога вище. Тепер опустити її на всю стопу, а на носок поставити іншу ногу. Рухи ритмічні, пружні.

Вправа 3. Лежачи на спині, розмахувати одночасно руками та ногами так, як це робить жук, перекинутий на спину. Ця вправа покращує циркуляцію крові і розігріває весь організм.

Вправа 4. Лежачи на спині, притискати випрямлені ноги щільно одну до іншої протягом 5 секунд, потім розслабити м'язи. Після цього протягом 5 секунд притискати ноги до підлоги; знову розслабитися.

Вправа 5. Перевернутися на живіт і енергійно піднімати поперемінно гомілку кожної ноги, намагаючись потрапити п'ятою за сідниці.

Дивіться далі