Фітнес: індивідуальний підбір фітнес-програми

Дуже важливо у фітнесі визначити тип занять, відповідний вашому характеру, звичкам і способу життя. Доведено, що отримане задоволення від улюбленого виду спорту збільшує ефективність тренувань на 20-30%. 
Отже, спробуємо розібратися. 
Перший тип - «старанна виконавиця». Ви терпимі і доброзичливі до людей. За родом діяльності вам доводиться багато спілкуватися з людьми, причому проявити негативні емоції, поганий настрій, особисту неприязнь ви не маєте права. Ваш вибір - активні види фітнесу, які допоможуть виплеснути негативні емоції, наприклад, тай-бо, фітбокс. Якщо ви хочете відмовитися від навколишнього світу і надлишку спілкування, виберіть йогу або пілатес. Безперечно також розслаблюючй і заспокійливий вплив водних занять (аква-аеробіка і т.д.) 
  
Інший підхід потрібен до «клубної дівчині». Ви душа компанії, у вас багато друзів і знайомих і ваш щоденник забитий нагадуваннями про візити та дні народження. Ідеальними для «клубної дівчини» будуть групові види занять. Виберіть степ-аеробіку, хіп-хоп, свінг або фітбол - у вас буде можливість годинку відпочити від спілкування, а після занять продовжити знайомства. 
  
Велику частину часу «ідеальної домогосподарки» займають клопоти по господарству, коло спілкування у такої жінки гранично обмежений. Нових вражень катастрофічно не вистачає. «Ідеальнiй домогосподарці» можна порадити вибрати що-небудь оригінальне, що дає нові враження, наприклад, бойові мистецтва. Так ви зможете не тільки укріпити м'язи, але й придбати навички самооборони. Для дітей ви станете «просунутою мамою». Цікавий буде також фітбол, тай-бо, барбл воркаут та інші незвичайні види фітнесу. 

Один з часто зустрічаються типів особистості - «невловима». Кожен ваш день розписаний по секундах, вічні поспіхи, настрій змінюється кожну хвилину. Якщо відпочиваєте, то віддаєте перевагу активному відпочинку - природа, подорожі, вилазки в місто. Все вищесказане про вас? Тоді вам рекомендуються кардіотренування, велоспорт, сайклінг (групове тренування на велотренажерах), ігрові види спорту - теніс, волейбол, гольф і т.д. 
  
«Спортсменка по життю», якби була на те її воля, все життя жила б у тренажерному залі. Якщо спорт - це ваш стиль життя, то краще всього буде займатися з персональним тренером або ж підібрати такого ж переконаного партнера по занятям. Інструктор складе вам програму силових і кадіотреніровок. Втомившись від одного виду фітнесу, перейдіть на інший. Для релаксу один-два рази на тиждень плавайте в басейні

І останній тип дівчини, яку можна зустріти в спортклубі, - «вічна наречена». Подруги вже давно обзавелися чоловіками, а ви все в пошуках. На роботі всі чоловіки зайняті, в нічних клубах і кафе не той контингент, на вулиці не познайомишся. Фітнес-центр - вдале місце для пошуку нареченого. Ваш вибір - тренажерний зал, басейн, групові заняття змішаного типу. Загалом, там, де є чоловіки. Заодно і фігуру значно поліпшите. Вдалого вам полювання!

Дивіться далі